Czarownica

Anna Litwinek

Czarownica

36,90 zł

1845

Uwodzicielska opowieść o kobiecej sile, miłości i magii

Odważna, silna i odrobinę pyskata kobieta na tropie rodzinnej tajemnicy. Do tego szczypta magii, romansu i historii. Idealne połączenie na wieczorny relaks z książką w ręku.

Katarzyna Berenika Miszczuk
autorka Ja, diablicy, Ja, anielicy i Szeptuchy

---

Sonia Hunamska prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie tajemniczych pochówków w lokalnym kościele. Komuś jednak bardzo zależy, by jej artykuł nigdy nie ujrzał światła dziennego.

Za dnia bohaterka próbuje odkryć prawdę, a w nocy dręczą ją niepokojące sny. Wkrótce dowiaduje się, że wszystkie kobiety w jej rodzinie posiadają pewien dar. Daje on siłę, ale może też okazać się przekleństwem… To przecież przez niego zaginęła przed laty jej matka.

Na szczęście w drodze ku przeznaczeniu Sonia nie jest sama. Przewodniczką po świecie magii staje się ciocia Hala. Nie brak także mężczyzn gotowych stanąć po jej stronie. Czy Sonia zaufa ekscentrycznemu archeologowi, czy może diabelnie przystojnemu adwokatowi? Z kim zdecyduje się związać swój los?

Powieść Anny Litwinek pokazuje, jak ważne jest, by iść za głosem serca, odnaleźć wewnętrzną siłę i kobiecość.


Anna Litwinek - od dziecka marzyła o lataniu. Każdy grosz ze sprzedaży książki przeznaczy na zakup samolotu. Prędzej, czy później spełni marzenie latając nie tylko na stronach powieści.

Znak
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2016-03-07

ISBN: 978-83-240-4102-2

Liczba stron: 400

Znak

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Sprawdź, jaki żywioł jest Ci bliski: ziemia, powietrze, ogień, czy woda?

Zapraszamy na fanpage Anny Litwinek

Dlaczego warto czytać ”Czarownicę”?