Klub miłośniczek zbrodni

Robert Thorogood

Klub miłośniczek zbrodni

28,99

 

Czy miłość do łamigłówek może być niebezpieczna?




Marlow to spokojne, senne angielskie miasteczko. Do czasu.

Wiadomość o zamordowaniu jednego z mieszkańców elektryzuje lokalną społeczność. Gdy policja bezskutecznie łamie sobie głowę nad rozwiązaniem nietypowej zbrodni, do akcji postanawia wkroczyć Judith Potts. Ekscentrycznej starszej pani w rozszyfrowaniu zagadki pomoże spostrzegawczość, poczucie humoru i wierne przyjaciółki. Wraz z nimi stworzy klub miłośniczek zbrodni.



Krzyżujące się tropy, podejrzani mówiący szyfrem oraz wielopiętrowa intryga okażą się sporym wyzwaniem nawet dla wytrawnej pasjonatki zagadek.



Czy Judith uda się znaleźć rozwiązanie czy będzie to ostatnia łamigłówka w jej życiu?



Poznajcie Judith Potts. Ma 77 lat i talent detektywistyczny godny Sherlocka Holmesa. No, prawie… Skrywa też pewną tajemnicę, której nigdy nikomu nie zamierza wyjawić. Znakomity kryminał, od którego nie sposób się oderwać.

Polecam


– Alek Rogoziński!



Spędź wieczór w towarzystwie niebanalnych detektywek, które udowadniają, że wiek to tylko liczba, a pasja i determinacja mogą przynieść niesamowite rezultaty.

Pełen humoru, zwrotów akcji i zaskakujących rozwiązań "Klub miłośniczek zbrodni" to idealna lektura dla fanów kryminalnych zagadek, którzy szukają czegoś oryginalnego i wciągającego.


Marcel Moss



Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Znak Koncept
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: I

ISBN: 978-83-240-9415-8

EAN: 9788324094158

Liczba stron: 352

Znak Koncept

Format: 140x205

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Ewa Horodyska

Rok wydania: 2024

Zajrzyj do środka

Komentarze nie są potwierdzone zakupem