Eat Real Food. Odkryj moc prawdziwego jedzenia i zacznij żyć (naprawdę) zdrowo

Carlos Rios

Eat Real Food. Odkryj moc prawdziwego jedzenia i zacznij żyć (naprawdę) zdrowo

9,90

 

CZY WIESZ, ŻE ŻYJESZ W ŻYWIENIOWYM MATRIKSIE?

Przemysł spożywczy manipuluje twoją świadomością, a wielkie koncerny wydają miliony na kampanie reklamowe produktów wysokoprzetworzonych. Jogurty light z dodatkiem wapnia, płatki z siedmiu zbóż czy batony proteinowe mogą wydawać się zdrowe, ale tak naprawdę zawierają składniki, które wyniszczają twój organizm. Skutki uboczne? Chroniczny stan zapalny, insulinooporność, nadciśnienie, alergie, cukrzyca typu 2, nowotwory…

Czy chcesz umrzeć przez to, co jesz?

Zdrowie jest na wyciągnięcie ręki. Jego sekret tkwi w prawdziwym jedzeniu. Prostym, sycącym i pełnym naturalnych składników odżywczych. Carlos Ríos, twórca ruchu #realfooding, pokaże ci, jak odróżnić je od wysokoprzetworzonej trucizny. Powie, gdzie szukać informacji o produktach i jak odnaleźć się w sieci kłamstw szerzonych przez żądne zysku koncerny spożywcze, którym nie zależy na twoim zdrowiu.

Ta książka przekona cię, że zdrowe odżywianie jest prostsze, niż myślisz.

Eat Real Food to zbiór informacji, wskazówek i trików, dzięki którym bez trudu zmienisz szkodliwe nawyki, raz na zawsze wydostaniesz się z żywieniowego matrixa i zaczniesz jeść naprawdę zdrowo.

Znak Literanova
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7085-5

EAN: 9788324070855

Liczba stron: 336

Znak Literanova

Format: 155x235mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Tłumaczenie: Ewa Morycińska-Dzius

Rok wydania: 2020

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka