Gniew halnego

32,48

 

Niepokojący, pełen tajemnic thriller, który zawładnie twoimi myślami.


„To straszne, jakie demony budzi w ludziach wiatr. Bo o tym jest ta powieść. Polecam!”

Robert Małecki, autor serii o komisarzu Bernardzie GrossiePięć dni.

Jedno miasto odcięte od świata.

Siedem tragicznych historii.

Halny stulecia, który na zawsze połączy losy bohaterów.Czwartek. Do pensjonatu Pod Smrekami zjeżdżają nieliczni goście – ci, których nie odstraszył zbliżający się wiatr. Jerzy, policjant szukający wytchnienia po traumatycznych przeżyciach. Kordian, bezduszny biznesmen żerujący na ludzkiej naiwności. Grażyna i Janusz, skłócone małżeństwo z Warszawy. Julia, ratowniczka medyczna, która pracuje ponad siły i kosztem własnego związku. Jadwiga, góralka uciekająca przed mężem katem.

Ich drogi zaczynają się krzyżować, historie splatać, a tajemnice z przeszłości zbierać żniwo. Atmosfera się zagęszcza, gdy na Krupówkach pojawia się tajemniczy mężczyzna znający prawdę o każdym z nich. Kogo spotka zasłużona kara?„Gdy wieje halny, ludziom miesza się w głowach. Fascynujące studium ludzkich zachowań w obliczu żywiołu – okraszone solidną porcją humoru i gorzkiego żalu, trzymające w napięciu do ostatniej strony. Polecam!”

DIANA BRZEZIŃSKA, autorka serii o prokurator Gabrieli Sawickiej„Mroczne sekrety, psychodeliczny nastrój i napięcie, które rośnie wraz z siłą halnego. Mocny thriller pełen intryg. I ta atmosfera zagrożenia.”

ALICJA SINICKA, mistrzyni thrillerów„Ta książka jest jak tytułowy halny. Tajemnicza i niepokojąca. Zawładnęła moimi myślami, nie dała spać. Z każdym porywem wiatru, z każdą przeczytaną stroną poznajemy bohaterów, ich mroczne sekrety, lęki, z jakimi się mierzą, i granice, które przekraczają. Atmosfera się zagęszcza, wiatr przybiera na sile... Zakończenie wbija w fotel. Po prostu trzeba przeczytać!”

ZUZANNA GAJEWSKA, autorka kryminałów„To historia, którą z przyjemnością przeczytają zarówno wielbiciele thrillerów, jak i powieści obyczajowych, eklektyczna gatunkowo, skrząca się od różnorodnych emocji i zaskakująca.”

ANNA KAŃTOCH, autorka Wiosny zaginionych 

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: I

ISBN: 978-83-8135-364-9

EAN: 9788381353649

Liczba stron: 400

Otwarte

Format: 135 x 205

Cena detaliczna: 49,99 zł

Rok wydania: 2024

Zajrzyj do środka

Komentarze nie są potwierdzone zakupem