Szkarłatna Ćma (wydanie specjalne)

Kristen Ciccarelli

Szkarłatna Ćma (wydanie specjalne)

59,99

 

Wyjątkowe wydanie specjalne „Szkarłatnej ćmy”. Edycja limitowana z barwionymi brzegami, ilustrowanymi wyklejkami, tasiemką i twardą oprawą już dostępna!Głęboko romantyczna opowieść - porywa od pierwszego zdania i pozbawia tchu. To historia, która rzuci na ciebie urok.

Rebecca Ross, autorka serii “Divine Rivals”On jest jej śmiertelnym wrogiem. Ona jego największą słabością.

Kiedy ulice Nowej Republiki spłynęły krwią, życie Rune Winters zmieniło się na zawsze. Czarownice stały się wyrzutkami i pojawili się łowcy, którzy polują na każdą z nich. Dlatego Rune musi ukrywać, kim jest. Jako bogata arystokratka spędza całe dnie na salonach, wykradając wszelkie możliwe sekrety synów i córek republiki. Jako Szkarłatna Ćma jest symbolem oporu czarownic, ratuje je przed czystką i mści ich krzywdy. Chęć zdobycia informacji o więzionych czarownicach popycha ją do desperackiego kroku. Postanawia uwieść jednego z łowców. I to najbardziej bezlitosnego z nich, Gideona Sharpe’a.

Lojalny wobec republiki Gideon obsesyjnie tropi wiedźmę kryjącą się pod pseudonimem Szkarłatna Ćma. Jest zdeterminowany i gotowy przekroczyć każdą granicę, by osiągnąć cel. Gdy ślady prowadzą go do Rune, która reprezentuje wszystko, czego Gideon nienawidzi, łowca postanawia owinąć sobie Rune wokół palca i zdobyć dowody na to, że arystokratka spiskuje ze Szkarłatną Ćmą.

W sercu Gideona płonie żądza zemsty. Serce Rune rozpala walka o wolność. Jako Rune i Gideon zbliżają się do siebie. Jako czarownica i łowca chcą się wzajemnie zniszczyć. Uczucia stają się bronią. W tej niebezpiecznej grze zdrada jest jedynie kwestią czasu…

Kristen Ciccarelli to autorka bestsellerowych powieści young adult. Jej książki przetłumaczono na kilkanaście języków. Polskim czytelnikom znana jest z serii fantasy „Iskari”. Dorastała na plantacji winogron swojego dziadka, gdzie większość czasu spędzała, biegając między rzędami winorośli, budując forty w stodole i spacerując po lesie rosnącym za domem. Dziś mieszka w regionie Niagara w Ontario z mężem i córką.

 

Moondrive
Oprawa twarda

Wydanie: I

ISBN: 978-83-8135-392-2

EAN: 9788381353922

Moondrive

Format: 135 x 205

Cena detaliczna: 79,99 zł

Tłumaczenie: Daria Kuczyńska-Szymala

Rok wydania: 2024

Komentarze nie są potwierdzone zakupem