Bądź uzdrowiony mocą Jezusa

Bob Schuchts

Bądź uzdrowiony mocą Jezusa

32,90 zł

1645

Bóg Cię kocha – być może ten komunikat słyszysz po raz setny. Książka, która trzymasz w ręku, udowadnia, że to nie jest puste hasło.

Masz dom i rodzinę? A może jesteś realizującym się zawodowo singlem? Osiągasz w życiu sukcesy i czujesz się spełniony. Ale czy na pewno jesteś szczęśliwy? Czy nie masz jednak wrażenia, że czegoś ci brakuje? Że jakaś część ciebie potrzebuje uzdrowienia?

Bob Schuchts, mimo że miał wszystko, nie czuł się szczęśliwy. Bądź uzdrowiony mocą Jezusa to sprawdzony, oparty na faktach poradnik uzdrowienia duszy i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Daje proste rady, pokazuje, jak w świecie, w którym liczą się przede wszystkim wartości materialne, odkryć pełną mocy miłość Jezusa i dać duszy odetchnąć.

Bob Schuchts jest terapeutą małżeńskim i rodzinnym, który od ponad trzydziestu pięciu lat w swojej pracy kieruje się wiarą katolicką, wykorzystuje charyzmat uzdrowienia. Prowadzi sympozja i szkolenia poświęcone uzdrowieniu duszy. Ze swoją żoną Margie tworzą szczęśliwe małżeństwo, mają dwie córki i siedmioro wnucząt.

Znak
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-03-02

ISBN: 978-83-240-3280-8

Opracowanie graficzne
Zuzanna Czwartos

Tytuł oryginalny: Be Healed: A Guide to Encountering the Powerful Love of Jesus in Your Life

Liczba stron: 304

Znak

Format: 140x205

Cena katalogowa: 32,90 zł

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska

Ojciec Leon Knabit o ksiażce Boba Schuchtsa ”Bądź uzdrowiony mocą Jezusa”

Jeśli ktoś szuka źródła swojego szczęścia, powinien zajrzeć do tej książki