Autoterapia. Sto dni do szczęśliwego życia

Adam Zemełka

Autoterapia. Sto dni do szczęśliwego życia

8.5

(15 ocen) wspólnie z

41,56

 

Żyj pełniej. Spokojniej. Nareszcie szczęśliwie!

Szybkie tempo pracy, niepewna przyszłość, stres, nieprzepracowane trudne epizody z dzieciństwa, konflikty z bliskimi... wszystko to negatywnie oddziałuje na psychikę. Cierpimy, chorujemy, życiową energię zużywamy na przetrwanie. I na szukanie pomocy w coraz dłuższych kolejkach do psychiatrów i terapeutów. Albo też, jeśli warunki i koszty leczenia są dla nas nieakceptowalne, zgłaszamy się po ratunek do znachorów, którzy obiecują, że w magiczny sposób wyprowadzą nas na prostą.

Zaraz, zaraz. A gdyby tak, korzystając z zasobów, które już posiadamy, z małą pomocą skutecznego poradnika pokonać napotkane przeszkody, jakie rzuca nam los, otoczenie i... przede wszystkim... własna psychika?

To książka przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą żyć spokojniej, pełniej i szczęśliwiej. Można z niej korzystać samodzielnie lub potraktować ją jako wsparcie podczas terapii... to zależy od indywidualnej potrzeby. W stu składających się na ten przewodnik krótkich rozdziałach-sesjach znajdziesz szereg technik i narzędzi, które pomogą Ci przebudować w dobrą stronę utrwalone przez lata negatywne mechanizmy myślenia i działania.

Ważne! Z sesji nie musisz korzystać codziennie ani odbywać ich po kolei... tempo i charakter pracy zależą od Ciebie.

Sensus
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-7205-4

EAN: 9788328372054

Liczba stron: 456

Format: 140x208mm

Cena detaliczna: 59,00 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup audiobooka