Zrozumieć alergię. Rozpoznaj, zdiagnozuj i odzyskaj zdrowie

Sophie Farooque

Zrozumieć alergię. Rozpoznaj, zdiagnozuj i odzyskaj zdrowie

8.0

(6 ocen) wspólnie z

9,90

 

KOMPLEKSOWY PORADNIK DLA ALERGIKÓW I ICH RODZIN

ALERGIA
to hasło wyszukiwane w Internecie częściej niż MIGRENA, ZAWAŁ czy RAK PIERSI. Ta choroba cywilizacyjna to zmora dzisiejszych czasów. Mimo że co trzecia osoba boryka się z jej uciążliwymi objawami, niełatwo jest otrzymać pomoc od specjalistów. Wielu rodziców zadaje pytania, na które nie otrzymuje jednoznacznych odpowiedzi.

Dr Sophie Farooque, czołowa brytyjska ekspertka w dziedzinie alergologii, pomoże ci rozpoznać, czy to, co ci dolega, to na pewno alergia, obali mity na jej temat, zaproponuje praktyczne rozwiązania najczęstszych problemów, zmniejszy niepotrzebne cierpienie twojego dziecka i poruszy kluczowe tematy:

• skąd się biorą błędne diagnozy
• jak leczyć katar sienny i nieżyt nosa
• jak żyć z alergią pokarmową, opóźnioną alergią pokarmową i anafilaksją
• jak radzić sobie z alergią na leki
• jaki jest związek miedzy egzemą a genami
• czy można ustrzec dziecko przed reakcjami alergicznymi
• co powinniśmy wiedzieć o kotach i psach w domu
• jaki wpływ na walkę z alergią ma witamina D


Zrozumieć alergię to źródło rzetelnych informacji i praktycznych porad, przejrzyste wykresy, studia przypadków, konkretne rozwiązania. Ty i twoi bliscy poczujecie się zaopiekowani i otrzymacie odpowiedzi na nurtujące was pytania.

ZROZUM ALERGIĘ I POPRAW JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIADoktor Sophie Farooque – członkini Królewskiego Kolegium Lekarskiego, w 2018 roku została wybrana do rady Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego i Immunologicznego. Z ramienia brytyjskiej Narodowej Służby Zdrowia pracuje jako lekarka specjalistka w szpitalu St. Mary’s w Paddington, zaangażowała się też w badania nad reakcjami alergicznymi na szczepionkę przeciwko COVID-19. Regularnie uczestniczy w konferencjach lekarskich w kraju i za granicą, a cytaty z jej prac naukowych i przemówień można znaleźć w takich czasopismach jak „The Guardian” i „The Times”. Pojawiła się w programach telewizyjnych This Morning, Sky News oraz The One Show. Bardzo zależy jej na zapewnieniu pewności siebie w radzeniu sobie z alergią zarówno pracownikom służby zdrowia, jak i pacjentom. Można ją znaleźć na Twitterze jako @LondonAllergy.

Znak Koncept
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-8699-3

EAN: 9788324086993

Liczba stron: 304

Znak Koncept

Format: 140x205mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Tłumaczenie: Monika Wolak

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka