Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności

Natalia de Barbaro

Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności

7.0

(447 ocen) wspólnie z

28,99

 

Autorka „Czułej Przewodniczki”, fenomenu wydawniczego ostatnich lat, powraca z nową inspirującą książką dla kobiet.

Ta książka rodzi się we mnie z mieszanki uczuć. Pierwszy jest smutek - bo patrzę z bardzo bliska na kobiety, które trwają w znieruchomieniu, chociaż, paradoksalnie, są w ciągłym ruchu.

W rozmowach z przyjaciółkami, w historiach uczestniczek prowadzonych przeze mnie warsztatów, w listach od czytelniczek „Czułej Przewodniczki” wciąż wraca wątek życia w uwikłaniu, życia nie swoim życiem. To wywołuje we mnie poczucie wielkiej straty, jakiegoś kompletnego bezsensu. Potem budzi się oburzenie. I - wreszcie - nadzieja, że możemy się spotkać i że to spotkanie i dla ciebie, i dla mnie będzie ważne. Widzę je jako rodzaj wspólnej wyprawy w poszukiwaniu wewnętrznej wolności - nie takiej wolności, którą ktoś tobie albo mnie miałby wręczyć, ale tej, którą możemy znaleźć w swoim środku.

Natalia de Barbaro

O autorce

Natalia de Barbaro (ur. 1970) – psycholożka, poetka, felietonistka. Prowadzi autorskie warsztaty dla kobiet „Własny pokój”. Jej bestsellerowa, wielokrotnie nagradzana książka „Czuła Przewodniczka” doczekała się ponad 20 dodruków, a prawa do tłumaczenia i publikacji zakupiono w 8 krajach (m.in. w Hiszpanii, Brazylii, Czechach i na Litwie). Od publikacji w 2021 roku utrzymuje się na pierwszych miejscach w rankingach sprzedaży.
„Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności” - więcej informacji od księgarni Matras

Książka pod tytułem „Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności” to kolejny poradnik Natalii de Barbaro. Po sukcesie „Czułej przewodniczki” wraca z nowymi przemyśleniami na temat miejsca kobiet we współczesnym świecie. Zresztą będzie to doskonała lektura nie tylko dla pań, ale dla wszystkich osób, które w jakiś sposób czują się zniewolone i nie do końca na miejscu w swoim własnym życiu. „Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności” to bardzo osobista, a jednocześnie wielowymiarowa książka, która pobudza do refleksji nad własnym życiem. Natalia de Barbaro ma wyjątkową zdolność wprowadzania czytelnika w trans, a jej książki są pełne ciepła, samoakceptacji, jednak również motywacji do wprowadzania zmian na lepsze.

Agora
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

EAN: 9788326841422

Liczba stron: 272

Agora

Format: 15.5x21.5cm

Cena detaliczna: 46,99 zł

Rok wydania: 2023

Zajrzyj do środka

Komentarze nie są potwierdzone zakupem