Asertywna i Spełniona

Kamila Rowińska

Asertywna i Spełniona

7.1

(9 ocen) wspólnie z

51,00 zł

3599

 

Asertywna i Spełniona w jasny sposób wytłumaczy Ci, czym jest asertywność. Dowiesz się, dlaczego się przydaje, wręcz jest niezbędna w życiu. Autorka książki, Kamila Rowińska, dokładnie pokaże Ci, jak się jej nauczyć. Dzięki licznym przykładom z życia łatwo odnajdziesz się w omawianych sytuacjach i skonfrontujesz je ze swoimi reakcjami.

Zastanów się…
1. Czy zdarza się, że przejmujesz na siebie wszystkie obowiązki w domu?
2. Stopniowo, niepostrzeżenie wyręczasz np. dzieci?
3. Rzucasz wszystko i spieszysz z pomocą, kiedy tylko zadzwonią rodzice, bo potrzebują coś załatwić i musisz im w tym pomóc?
4. A w pracy? To na Ciebie spadają nielubiane zadania, do których nikt się nie zgłasza?
5. Ratujesz wszystkich, zostając po godzinach i przygotowując zlecenia na ostatnią chwilę?

6. A może wszyscy wokoło wiedzą lepiej i mówią Ci, co jest dla Ciebie dobre? Jak masz mieszkać. W co się ubrać. Co jeść. Na co pozwalać dzieciom. Jak spędzać czas po pracy itp.?

Jeśli choć raz padła odpowiedź tak, a czytając to, towarzyszyło Ci niekomfortowe uczucie, to najlepszą rzeczą, jaką możesz dla siebie teraz zrobić jest…

OBUDZIĆ SIĘ!
ZACZNIJ WYRAŻAĆ SWOJE ZDANIE I BRONIĆ SWOICH POTRZEB!
ZACZNIJ O SIEBIE DBAĆ!

W życiu nikt nie będzie się domyślał, czego chcesz, co Ci się nie podoba, czy masz czas, czy nie… O to musisz zadbać samodzielnie.

W życiu wygrywają asertywni!

Już po lekturze pierwszych dwóch rozdziałów Asertywnej i Spełnionej zobaczysz pierwsze rezultaty. Zrozumiesz różnice w reakcjach na różne sytuacje oraz rozprawisz się z blokującymi Cię przekonaniami.
Posiądziesz wiedzę na temat tego, w jaki sposób konstruować asertywne wypowiedzi. Dzięki temu Twoja pewność siebie wejdzie na wyższy poziom. Zauważysz to szczególnie wtedy, kiedy zaczniesz pierwszy raz w życiu używać asertywnych komunikatów.

Rowińska Business Coaching
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-961-9680-4

Liczba stron: 224

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 51,00 zł