Inspirujące kolory w dekoracjach cukierniczych torty, babeczki i ciasteczka według Lindy Smith

Lindy Smith

Inspirujące kolory w dekoracjach cukierniczych torty, babeczki i ciasteczka według Lindy Smith

79,80 zł

5240

 

Dowiedz się, jak kreatywnie dobierać kolory w projektach dekoracji ciast poprzez 10 zachwycających wzorów tortów stworzonych przez Lindy Smith, autorkę międzynarodowego bestsellera The Contemporary Cake Decorating Bible.
Poznaj sposoby dostosowywania projektów tortów do własnych koncepcji kolorystycznych, jak czerpać inspiracje kolorystyczne ze swego otoczenia w celu stworzenia własnych, unikatowych palet. Dowiedz się, jak używać dostępnych barwników spożywczych w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów i zadziwiających dekoracji ciast.
Zawiera 10 ukierunkowanych kolorystycznie rozdziałów, każdy ze wspaniałym projektem dekorowania tortu i dodatkowymi projektami babeczek i ciastek w alternatywnych barwach, pokazujących, jak wybór różnych kolorów może wpłynąć na odbiór naszego projektu. Ilustrowane instrukcje krok po kroku obejmują każdą fazę projektowania tortu, poczynając od pieczenia ciast i mieszania barw po modelowanie lukrów i dodawanie finalnych retuszy – doskonałe zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych dekoratorów!
Obejmuje wyczerpujący indeks barwników spożywczych najpopularniejszych marek oraz szczegółowe instrukcje modyfikowania ich odcieni, nasycenia i intensywności, aby spełnić dowolne wymagania dekoracji tortów.

Promise
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-754-1312-0

Tytuł oryginalny: Creative Colour for Cake Decorating: 20 new projects from the bestselling author of The Contemporary

Liczba stron: 144

Format: 21.4x28.3

Cena katalogowa: 79,80 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Klimczak

Cena pakietu

124,70 zł

7934

Cena pakietu

119,70 zł

7634