Duda i jego tajemnice

Tomasz Piątek, Marcin Celiński

Duda i jego tajemnice

6.2

(72 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2474

 

Oskarżenia o brak samodzielności, odpowiedzialności i zupełnie nieprzemyślane działania. Niejednokrotnie zarzucano mu brak umiejętności do jakiegokolwiek rządzenia, z już do bycia głową państwa w szczególności. Nikt jednak nie zainteresował się przeszłością Dudy, jego tajemnicami, związkami i powiązaniami. Myślisz, że o prezydencie RP wiesz już wszystko? Nawet nie zdajesz sobie sprawy w jak wielkim jesteś błędzie.

Z tej książki dowiesz się między innymi:
- jak Duda rozpoczął karierę
- jakie powiązania łączą go ze zwolennikami prawa do aborcji
- kto sprawił, że znalazł się w Prawie i Sprawiedliwości
- kim jest Filip Szary
- co Jolka Rosiek ma wspólnego z Ruchadłem Leśnym
- kto wybrał właśnie jego do kandydowania na prezydenta

Arbitror
Oprawa miękka

Arbitror

Cena katalogowa: 39,90 zł

Spotkanie z autorami książki

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Dagmara E.

Zaskoczenie

Duże zaskoczenie. Książka wydaje się być napisana rzetelnie i bez zbędnego wdawania się w udowadnianie kto jest lepszy w tej politycznej rozgrywce. Obiektywne podejście do sprawy, przeanalizowanie faktów, do których udało się dotrzeć. Polecam.

Kamil

Oceńcie sami!

„Duda i jego tajemnice” pokazują prezydenta takiego, jakim jest. Bez całej tej politycznej otoczki i podziału na zwolenników i przeciwników. Prezydent pokazany od innej strony. Lepszej czy gorszej? Oceńcie sami.

F.O.

Niełatwy temat

Niełatwy temat, niełatwa książka. Dla wielbicieli PiSu będzie to prawdopodobnie ksiązka oparta na kłamstwach. Dla przeciwników – materiał potwierdzający ich przekonania. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mnie osobiście książka podobała, ale starałam się podejść do niej obiektywnie. Tylko tak czytanie jej ma sens :)

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka