Szczerze

Donald Tusk

Szczerze

44,99 zł

3064

 

"Szczerze" jest swego rodzaju osobistym dziennikiem Donalda Tuska. Dowiadujemy się jakie były jego początki jako Przewodniczącego Rady Europejskiej, jak odnalazł się w nowej roli, oraz poznajemy kulisy europejskiej poliyki. Ponadto śledzimy i odkrywamy na nowo najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat z kraju i ze świata: kryzys uchodźczy, zamachy terrorystyczne w Brukseli i Paryżu, niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu, czy tragiczna śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. To coś więcej niż książka, to barwny przewodnik po Europie, europejskiej polityce i kulisach władzy.

Agora
Oprawa twarda

Data pierwszego wydania:
2019-12-12

Agora

Cena katalogowa: 44,99 zł

Arek L

Ważna lektura

Mnie w książce urzekło wiele postaci poza samym Tuskiem, które spotkał podzas pełnionej władzy. Barack Obama, Angela Merkel, czy Donald Trump, wszyscy mają jakąś historię i poglądy, na swój sposób ciekawe. Dobrze, że Donald Tusk daje możliwość zapoznania się z nimi

Renata Majewska

Polecam

Donald Tusk dla jednych może być wzorem, dla innych wręcz przeciwnie, preferencje polityczne są różne, ale jedno jest pewne - przez długi czas był w siedzibie europejskiej polityki, co na pewno dało mu na pewno niepowtarzalne doświadczenie, zresztą widać to w książce. Bardzo wartościowa treść, sporo nowych informacji, a wszystko to z perspektywy samego przewodniczącego. Dla mnie rewelacja, polecam.

Tadeusz Dobrzański

Szczerze o Europie

Bardzo ciekawa pozycja, nie tylko dla wielbicieli Donalda Tuska. Książka ukazuje ciemne i jasne strony władzy i całej otoczki politycznej. Myślę, że dla osób które są zainteresowane polityką to będzie świetna książka, ponieważ pokazuje od podszewki życie polityczne całej Europy.

Cena pakietu

89,89 zł

5758

Cena pakietu

84,89 zł

5458

Cena pakietu

89,89 zł

5758

Cena pakietu

91,89 zł

5878