Kręcone Siekierą 9 Seansów Smarzowskiego

Marcin Rychcik

Kręcone Siekierą 9 Seansów Smarzowskiego

44,90 zł

2927

 

Wojciech Smarzowski.. Kto z nas nie kojarzy tego nazwiska?

Pod Mocnym Aniołem, Wołyń, Kler ,Drogówka, Wesele.. To tylko nieliczne filmy które wyszły spod ręki tej osoby. Filmy te są emocjonujące, ukazujące rzeczywistość która nie jest zawsze kolorowa..

Teraz nadszedł czas żeby dowiedzieć się więcej o nim samym!

Jednak ta książka to nie zwykły wywiad. Jest to opowieść życia Wojciecha Smarzowskiego zebrana w jednym miejscu. Książka zawiera historie z życia a także planów , opowieści członków ekipy a także różne anegdoty. Wszystko to zbliża nas do świata reżysera i rozwikłania zagadki kim jest Wojtek Smarzowski , i dlaczego w swoich filmach kreuje tak przerażającą rzeczywistość, a bohaterów doprowadza do granic człowieczeństwa , jakby hołdował zasadzie ,że „nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej”

Axis Mundi
Oprawa twarda

Data pierwszego wydania:
2019-09-18

Liczba stron: 376

Axis Mundi

Cena katalogowa: 44,90 zł

Kinga Lato

bardzo ciekawa

Jeśli słyszeliście kiedykolwiek o Smarzowskim to jest to książka dla was , musicie to przeczytać. Dzięki tej książce można spojrzeć w inny sposób na wszystkie produkcje tego reżysera, opisane tam są różne historię z jego życia czy różne śmieszne anegdoty. Polecam!

Olga Witek

bardzo ciekawa

Gorąco polecam! Jako wielka fanka filmów tego Pana, musiałam sięgnąć po tą pozycję. Dzięki tej książce człowiek może poznać w jakiś sposób Pana Wojciecha , dzięki czemu wszystkie jego filmy ogląda się inaczej..

Dominika Bąk

polecam

Wojciech Smarzowski to postać którą się kocha lub nienawidzi.. Pewne jest jedno.. Po przeczytaniu tej książki na pewno spojrzy się na niego inaczej.. pewne jest to ,że książka jest must read nie tylko do fanów Smarzowskiego.