Jedz pysznie bez pszenicy

Magdalena Makarowska

Jedz pysznie bez pszenicy

6.9

(10 ocen) wspólnie z

24,74

Praktyczny program odchudzania na osiem tygodni wraz z listami zakupów

Coraz więcej osób ma problem z trawieniem pszenicy i zmaga z różnymi chorobami – alergią, nietolerancją pokarmową, celiakią. W takich sytuacjach najlepszym lekarstwem okazuje się dieta eliminacyjna. Nie jest jednak łatwo tak komponować posiłki, gdy trzeba usunąć z talerza to, co dotąd wydawało się niezbędne, a unikanie wszechobecnego glutenu, który pojawia się dosłownie wszędzie, nawet w wędlinach, kostkach rosołowych, keczupie i… batonach czekoladowych, wydaje się ekstremalnie trudne. A gdy jeszcze przydałoby się trochę schudnąć… osiągnięcie odpowiedniej wagi i samopoczucia bez drakońskich wyrzeczeń wydaje się niemal nieosiągalne. Jednak nic nie jest niemożliwe.

Dietetyczna hedonistka i zwolenniczka zdrowego i przede wszystkim pysznego jedzenia zna sposób na to, jak schudnąć, jedząc smacznie, do syta i bez glutenu!


W tym poradniku można znaleźć nie tylko program odchudzania ale i wiele pożytecznych informacji na temat diety bezglutenowej i zdrowego odżywiania w ogóle. Dodatkowym bonusem jest szczegółowa lista dodatków do żywności – które z nich są nieszkodliwe, a których należy unikać.

Feeria
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-02-03

ISBN: 978-83-722-9447-0

Liczba stron: 376

Feeria

Format: 16.5x21.1

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem