Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku

Stefanie Stahl

Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku

7.4

(219 ocen) wspólnie z

39,99 zł

2679

 

Nowa książka autorki bestsellerowych książek psychologicznych, które przeczytało już 1,5 miliona ludzi

Ile to już razy powtarzałeś, że chciałbyś być bardziej pewny siebie? To życzenie samo się nie spełni. Bo nic się nie zmieni bez twojego udziału!
Ludzie, którzy mają silne poczucie własnej wartości, w pozytywny sposób myślą o sobie i o innych. Są optymistami i otwarcie wyrażają swoje myśli i potrzeby. Nie boją się szczerości i krytyki. Cieszą się lepszym zdrowiem – zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Wysoka samoocena wpływa także na ich podejście do życia.

Stefanie Stahl, najsłynniejsza niemiecka psychoterapeutka, autorka bestselerowych książek „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” i „Kochaj najlepiej, jak potrafisz”, jest pewna, że niska samoocena to nie dożywotni wyrok. Opisując sytuacje z życia wzięte, pozwala zrozumieć powielane latami zachowania i schematy, daje również receptę na to, jak myśleć o sobie dobrze.

Zaakceptuj siebie takim, jakim jesteś, i ciesz się szczęśliwym życiem bez lęku!

Stefanie Stahl – najsłynniejsza psychoterapeutka w Niemczech, od lat prowadzi seminaria na temat poczucia własnej wartości, miłości i lęku przed związkami. Jej poradniki psychologiczne zajmują najwyższe miejsca na listach bestsellerów, dotychczas sprzedano 1,5 miliona egzemplarzy

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 304

Otwarte

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Sylwia Miłkowska, Marta Książkiewicz

Rok wydania: 2020

Zajrzyj do środka

Cena pakietu

79,89 zł

5073

Cena pakietu

79,89 zł

5073