Przetrwanie w XXI wieku Viktoras Kulvinskas Książka
| Wydawnictwo: | AST |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Liczba stron: | 510 |
| Format: | 280x210 mm |
| Rok wydania: | 2025 |
O książce Przetrwanie w XXI wieku
Gdy w 1975 r. ukazała się pierwsza edycja Survival In the 21st Century, książka była najbardziej imponującym naukowym zbiorem udokumentowanych dowodów na życiową rolę niegotowanego pożywienia w diecie człowieka. Do dziś jest uznawana przez szanowanych liderów w dziedzinie zdrowia za biblię witarianizmu. V.Kulvinskas był pierwszą osobą, która spopularyzowała dawno niepublikowane prace badacza enzymów dra Edwarda Howella (Enzymy dla zdrowia i długowieczności)
Zdając sobie sprawę, że nie wszyscy są gotowi lub chcą spożywać wystarczającą ilość surowej żywności, aby mieć pozytywny wpływ na poziom zdrowia, autor dodał kolejny pionierski wymiar do swojego opus magnum, kontynuując badania, rozwój i marketing suplementów diety. Twierdzi on, że suplementy diety, takie jak algi, trawa pszeniczna, wegetariańskie preparaty enzymatyczne i ziołowe, mogą w znacznym stopniu zminimalizować skutki gotowanej żywności, toksyn środowiskowych.
Z nowych tematów, niespotkanych przez wiernych czytelników Wydawnictwa AST w publikacjach innych autorów, pojawia się między innymi szczegółowo omówiony bardzo ważny aspekt spożywania soku z trawy i roli chlorofilu w regeneracji krwi człowieka.
Szczegółowe informacje na temat książki Przetrwanie w XXI wieku
| Wydawnictwo: | AST |
| EAN: | 9788395782190 |
| Autor: | Viktoras Kulvinskas |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Liczba stron: | 510 |
| Format: | 280x210 mm |
| Rok wydania: | 2025 |
| Podmiot odpowiedzialny: | PRO MEDIA POLSKA SP. Z O.O. Pastewna 27A 02-954 PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Przetrwanie w XXI wieku
Oceny i recenzje książki Przetrwanie w XXI wieku
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!