Lato. Wszystkie pory uczuć wyd. 2 Książka
Wydawnictwo: | Empik Go |
Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
Wydanie: | 2 |
Liczba stron: | 280 |
Rok wydania: | 2024 |
Kup w zestawie
Cztery pory roku, cztery bohaterki i cztery historie poruszające ważne problemy, które mogą dotknąć każdego z nas.
Dzieciństwo spędzone w domu dziecka wpłynęło na Aśkę zupełnie inaczej niż na Hanię, jej przyjaciółkę. Dziewczyna przez lata wchodziła w krótkie i intensywne relacje z mężczyznami, którzy – jej zdaniem – potrzebowali ratunku.
Ale to już przeszłość. Przyszło lato, które zmieni wszystko – teraz jest szczęśliwa z Maćkiem i oczekują narodzin pierwszego dziecka. Aśka spodziewa się wybuchu macierzyńskiej miłości, jednak zamiast radości są płacz i niemoc. Odpowiedzialność za nowe życie ją przeraża, a mimo to nie pozwala sobie pomóc.
Czy uda się zapobiec tragedii? Czy otoczenie dostrzeże problem, zanim będzie za późno?
„Lato” podejmuje ważny problem depresji poporodowej, która, według statystyk, dotyka nawet 15 procent młodych matek.
Szczegółowe informacje na temat książki Lato. Wszystkie pory uczuć wyd. 2
Wydawnictwo: | Empik Go |
EAN: | 9788327290519 |
Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
Wydanie: | 2 |
Liczba stron: | 280 |
Rok wydania: | 2024 |
Data premiery: | 2024-12-18 |
Podmiot odpowiedzialny: | VIRTUALO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Marszałkowska 104/122 00-017 Warszawa PL |
Podobne do Lato. Wszystkie pory uczuć wyd. 2
Oceny i recenzje książki Lato. Wszystkie pory uczuć wyd. 2
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!