Zrozum swoją skórę Fakty, mity i porady

Johanna Gillbro

Zrozum swoją skórę Fakty, mity i porady

6.7

(50 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2594

 

Zrozum swoja skórę i nadaj jej piękny wygląd dokonując świadomych wyborów i troszcząc się o nią!

Myślisz, że
- picie wody nada twojej skórze blasku?
- większa ilość produktów do pielęgnacji to gładsza cera?
- kosmetyki ekologiczne i naturalne są skuteczniejsze?
- oczyszczanie skóry każdego dnia jest konieczne?
- bakterie to twój wróg?

Pomyśl o tym jeszcze raz! Przed tobą kompleksowy przewodnik, z którego dowiesz się, jak pielęgnować, analizować i dbać o swoją cerę, a także jak skutecznie dobierać produkty, by uzyskać jak najlepsze efekty nie dając się przy tym nabrać na reklamowe slogany.

Wydawnictwo Kobiece
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-664-3668-8

Tytuł oryginalny: Hudbibeln

Liczba stron: 306

Format: 150x215mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Agata Teperek

Dominika Pasztetnik

Nasze ciało, nasza świątynia

Bardzo praktyczny poradnik. Każdy z nas ma już na pewno jakiś rytuał związany z codzienną pielęgnacją, jednak zapewniam Was po przeczytaniu tej książki zmienicie go na pewno. Bardzo często nawet nie myślimy o tym, że każdy z nich może w jakimś stopniu negatywnie wpływać na naszą skórę. Ta książka uświadamia, że warto większą wagę przykładać do dbania o nasze ciało.

Urszula Bończyk

Polecam!

Ileż ja się namęczyłam z moją twarzą. Wiecznie przesuszona, nie odpowiadał mi żaden krem. Gdy na rynek trafiła książka Johanny Gillbro od razu ją kupiłam, myśląc – to może być mój ratunek. I rzeczywiście był. Z jej porad wyciągnęłam bardzo wiele cennych wskazówek, które pozwoliły mi dobrać taki krem, który moja twarz pokochała. W końcu pozbyłam się tego nieustającego uczucia suchości, a co więcej dowiedziałam się, co moja cera chce mi powiedzieć swoimi wskazówkami. Polecam!

Amanda

Zrozum swoją skórę już dziś!

Książka jest bardzo rzetelnie napisana. Jej autorką jest doświadczona badaczka z zakresu dermatologii, zatem możemy mieć pewność, że informacje, które zawarte zostały w książce nie są wyssane z palca. Co więcej, książka jest przepięknie wydana, opatrzona całą masą kolorowych zdjęć, które idealnie pasują do przedstawianych w niej porad. Zrozum swoją skórę już dziś!