Zniknięcie Pani Christie

Marie Benedict

Zniknięcie Pani Christie

46,99 zł

3524

 

W grudniu 1926 roku zaginęła Agatha Christie. Śledczy znajdują jej pusty samochód na skraju głębokiego, ponurego stawu, jedyne tropy w pobliżu to ślady opon i futro pozostawione w samochodzie. Jej mąż i córka nie znają jej miejsca pobytu. Jedenaście dni później Agatha zjawia się, tak samo tajemniczo, jak zniknęła, twierdzi, że ma amnezję, i nie udziela żadnych wyjaśnień na temat swojej nieobecności.

Zagadka jedenastu dni trwa. Znana pisarka Marie Benedict wprowadza nas w świat Agathy Christie, eksploruje przeszłość, wyobrażając sobie, dlaczego tak błyskotliwa kobieta znalazła się w centrum tak mrocznych historycznych tajemnic.

Co jest prawdziwe, a co jest tajemnicą? Jaką rolę w zaginięciu odegrał jej niewierny mąż i czego nie powiedział śledczym?

Powieści Agathy Christie przetrwały próbę czasu, w dużej mierze dzięki mistrzowskiemu opowiadaniu historii i błyskotliwości autorki. Benedict przedstawia nieopowiedzianą historię Agathy Christie, oferując czytelnikom prawdopodobnie największą tajemnicę ze wszystkich.

Znak Horyzont
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-8059-5

Liczba stron: 320

Znak Horyzont

Format: 135x208mm

Cena katalogowa: 46,99 zł

Tłumaczenie: Ewa Panksyk-Kluczkowska

Rok wydania: 2022