Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?

Gabriella Contestabile

Włoszki. Czego mogą nas nauczyć?

5.8

(151 ocen) wspólnie z

39,90

 

Kobiecość we włoskim wydaniu, czy jest możliwa również w Polsce?

Jak przeżyć własne „Rzymskie wakacje” i czerpać z życia garściami jak Monica Belluci?
Włoszki. Przebojowe i pewne siebie, nie mają sobie równych, w domu rządzą, a gdy kroczą ulicą robią to w sposób jedyny i niepowtarzalny. Roześmiane, eleganckie i pewne siebie, świat przed nimi stoi otworem.

Na czym polega ta magia i niepowtarzalny styl życia mieszkanek Rzymu, Wenecji czy Florencji? Jak godzą życie rodzinne, czas do znajomych, pracę i obowiązki? Gdzie tkwi źródło ich wolności i zawsze dobrego samopoczucia?

Jeśli jesteście ciekawi, zajrzyjcie wraz z autorką do domów zwykłych Włoszek, posłuchaj głosu gwiazd kina, odwiedź warsztaty rzemieślników jak i pracownie najwybitniejszych projektantek – Prady i Versace.

Życie może być sztuką, a radość można czerpać z najmniejszych rzeczy, nawet w filiżance espresso, skusicie się?

Oprawa miękka

EAN: 9788308069851

Liczba stron: 320

Cena detaliczna: 39,90 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Emilia Wąsik

Polecam

Bardzo fajna, lekka w odbiorze i przyjemna książka do poczytania wieczorem.

Nie jest to raczej nic bardzo ambitnego i górnolotnego, ot książka napisana przez Włoszkę, dzięki której kobiety na świecie mogą się zainspirować i zobaczyć nieco włoskiego sposobu życiu na stronach tej książki. 

Kornelia Ambroziak

Słodka Italia

Włochy to dla mnie synonim doskonałego wyczucia stylu, smaku i lekkości oraz prostej radości życia.

Od lat inspirują na wielu płaszczyznach i taka jest również ta książka. Autorka zebrała tu wiele swoich wspomnień oraz znanych sobie bliżej lub nie kobiet z Włoch, nie jest to zwykły poradnik,a le raczej spis osobistych przeżyć, które mają zainspirować kobiety na całym świecie i zachęcić je, by szukały podobnie jak Włoszki, radości w każdych drobnych szczegółach swojego życia. 

Sylwia H.

Super książka

Skusiłam się na książkę myśląc, że będzie to coś w rodzaju poradnika, podobnego do tych o Koreankach czy Francuzkach. Jednak jest to coś zupełnie innego, a przy tym świetnego i bardzo urzekającego.

To niby biografia, przeplatana wspomnieniami, anegdotami i przemyśleniami autorki oraz jej znajomych Włoszek. Czyta się świetnie, lekko napisana, mnóstwo tu rzeczy, za które Włochy kocham najbardziej - jedzenie, kino i moda! Pod tym względem Włosi nie mają sobie równych więc i ksiażka wypada genialnie pod tym kątem.