Umiarkowana dieta paleo. Jak jeść zdrowo i nie zwariować

Leanne Ely

Umiarkowana dieta paleo. Jak jeść zdrowo i nie zwariować

5.9

(9 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2811

Dieta paleo nie musi być restrykcyjna!

Paleo jest dziś jednym z najmodniejszych i najzdrowszych trendów żywieniowych, lecz pomimo jego zalet, jak każda dieta może na początku wydawać się trudnym do wprowadzenia reżimem. W Umiarkowanej diecie paleo znana i doświadczona amerykańska dietetyczka Leanne Ely tłumaczy, na czym polega tzw. dieta jaskiniowców i pomaga początkującym w paleo usunąć mentalne i praktyczne bariery, ucząc, jak: odpowiednio wyposażyć kuchnię i zgromadzić surowce do szybkiego i łatwego przygotowania posiłków, uprościć sobie życie dzięki planom żywieniowym i listom zakupów, a nawet jak ujarzmić wolnowar. Proponuje też ponad 125 sprawdzonych przepisów na zgodne z ideą paleo potrawy bezglutenowe i bezmleczne, a przede wszystkim zdroworozsądkowo i na luzie zachęca do zróżnicowanego, naturalnego jedzenia, które jest gwarancją zdrowia.Bukowy Las
Inne Gąbka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-64481-44-4

Liczba stron: 272

Bukowy Las

Format: 16.5x20.5 cm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Iwona Michałowska-Gabrych

Rok wydania: 2015

Sara Gottfried, autorka The Hormone Cure

„Książka dla ludzi, którzy zachodzą w głowę, czym u licha jest paleo”.

Alan Christianson, The Adrenal Reset Diet


„To pierwsza książka łącząca mądrość diety naszych przodków, umiejętności świetnej kucharki i praktyczne podejście, dzięki któremu z pewnością zachowasz rozum”.

J.J. Virgin, autorka The Virgin Diet.


„Jeśli chcesz zaznać wszystkich dobrodziejstw diety paleo, a zarazem uniknąć związanych z nią ograniczeń, pokochasz te cudowne, łatwe przepisy”.

Dave Asprey, autor The Bulletproof Diet

„Leanne Ely upraszcza dietę paleo i czyni ją wykonalną. Przepisy są nieziemskie!”