Szkoła zdrowia Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich!

Nadieżda Siemionowa

Szkoła zdrowia Uwolnij się od pasożytów i żyj bez nich!

46,00 zł

3391

 

Nowe wydanie książki poszerzone o informacje o oddychaniu, układzie krwionośnym i zasadach żywienia rozdzielnego.

Książka poświęcona chorobom powodowanym przez pasożyty i temu, że w większości wypadków ignoruje się je od razu na początku, podczas gdy stanowią główny powód wielu dolegliwości.

Nadieżda Siemionowa to znana w Rosji i na świecie terapeutka, która od wielu lat prowadzi w Soczi nad Morzem Czarnym Szkołę Zdrowia, prywatny ośrodek, w którym pomaga ludziom oczyścić organizm z pasożytów. W niniejszej książce zapoznaje Czytelników ze stosowanymi przez siebie (i dzięki temu sprawdzonymi w praktyce) technikami dehelmintyzacji (usuwania pasożytów), a co za tym idzie – pozbywania się dolegliwości i chorób powodowanych ich inwazjami.

Czytelnik znajdzie tu wiele interesujących informacji o cyklach życiowych tych nieproszonych gości i najczęstszych sposobach zarażenia, funkcjonowaniu i budowie wielu organów ludzkiego ciała oraz roli poszczególnych mikro- i makroelementów w utrzymywaniu homeostazy. A jeśli wziąć pod uwagę, że książka zawiera również praktyczne rady dotyczące odżywiania oraz szczegółowy, wzbogacony rysunkami opis oczyszczającej gimnastyki paradoksalnej według A. Strielnikowej, otrzymujemy obraz obowiązkowej pozycji w biblioteczce każdej osoby, która pragnie na codzień dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Hartigrama
Oprawa miękka

Wydanie: trzecie

ISBN: 978-83-621-8512-2

Liczba stron: 464

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 46,00 zł

Cena pakietu

85,90 zł

5785

Cena pakietu

85,90 zł

5785

Cena pakietu

95,90 zł

6385

Cena pakietu

80,90 zł

5485