Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich

Agnieszka Maciąg

Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich

6.4

(66 ocen) wspólnie z

46,89

 

Ścieżki duszy to książka wyjątkowa. Traktuje ona nie tylko o astrologii i znakach zodiaku, ale również o ludzkim rozwoju i zrozumieniu drugiej osoby. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, które dążą ku samoświadomości.

Od wielu lat interesuję się psychologią oraz rozwojem osobistym i duchowym. Podczas procesu mojej głębokiej przemiany, który rozpoczął się w 2006 roku, trafiłam również na astrologię. Jako osoba racjonalna na początku byłam bardzo sceptyczna. Z biegiem czasu przekonałam się jednak, że astrologia daje wiele cennych wskazówek i wzbogaca życie, czyniąc je bardziej zrozumiałym, przejrzystym i piękniejszym. Astrologia pomogła mi lepiej poznać samą siebie, moich bliskich oraz otaczający nas świat. Astrologia to nie wyrocznia, ponieważ każdy z nas ma wolną wolę i może wybrać, jak zachowa się wobec sytuacji i wyzwań, które pojawiają się na ścieżce życia. Astrologia pomaga je zrozumieć, spojrzeć na nie z szerszej perspektywy i przepracować najważniejsze duchowe lekcje.

W tej książce koncentruję się na znakach zodiaku, a także energii, która podczas danego miesiąca wpływa na każdego z nas: budzi nasz ukryty potencjał, ale również odkrywa nasze słabości. Kiedy wiemy, w jakim energetycznym momencie się znajdujemy, znacznie łatwiej jest nam zrozumieć siebie oraz wyzwania, jakie przed nami stoją.
Moją intencją jest, aby książka ta była dla Ciebie wsparciem w rozwoju, przemianie i zdobyciu większej samoświadomości. Pragnę, by pomogła Ci pokonać niezauważone wcześniej blokady i nauczyła Cię reagować inaczej niż dotychczas. Życzę Ci przepięknego rozkwitu i wspaniałej energii.
Niech budzi się i rośnie Twoja mądrość i wewnętrzna moc.
Dziękuję za to, że możemy razem podróżować.

Z miłością
Agnieszka

Otwarte
Oprawa twarda

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-813-5170-6

Liczba stron: 360

Otwarte

Format: 155 x 215mm

Cena detaliczna: 69,99 zł

Rok wydania: 2022

Komentarze nie są potwierdzone zakupem