Reżim. Doniesienia z putinowskiej Polski

Adam Sokołowski

Reżim. Doniesienia z putinowskiej Polski

49,99 zł

3749

 

Witamy w pisowskiej Polsce!

Od 2015 roku równym krokiem maszerujemy w stronę dyktatury. Czy czeka nas taki los, jaki Węgrom i Turcji zgotowali Orbán i Erdoğan?

Rząd okłamuje nas, że naszymi wrogami są zgniły Zachód i lewacka Unia Europejska, ale może prawdziwe zagrożenie dla demokracji w Polsce jest gdzie indziej?


Czy partia rządząca realizuje interesy Rosji?

Czy rząd prowadzi z nami wojnę informacyjną?

Kto odpowiada za demontaż systemu sprawiedliwości w Polsce?

Czy „wstaliśmy z kolan” po to, by wdepnąć w bagno afer, ustrojowej rewolucji i państwa
policyjnego?

Czy czeka nas polexit i powrót do ruskiego miru?

Czym grozi romans z dyktaturą i komu jest na rękę?


Próbuje się nas zwieść programami+, loteriami covidowymi, dodatkowymi emeryturami i bonami turystycznymi, żebyśmy przymknęli oko na to, jak w Polsce – bez żadnego oporu z naszej strony – rozkwita autorytaryzm.


Poznaj wiarygodną, opartą na faktach, merytoryczną analizę tego, co naprawdę dzieje się w Polsce.


O TYM NIE USŁYSZYSZ W RZĄDOWYCH MEDIACH.


Fascynująca książka, która otwiera oczy.

Adam Sokołowski przedstawia, jak Polskę zmieniono w kopię putinowskiej Rosji z 2010 roku, i nie pozostawia złudzeń, że na tym etapie się zatrzymamy. Autor z wielką dokładnością podaje stuprocentowo sprawdzone fakty. Pisze prosto i przejrzyście. Po lekturze nie da się ponownie schować głowy w piasek. Chce się działać.


TOMASZ PIĄTEK


Adam Sokołowski – autor bloga „Doniesienia z putinowskiej Polski”. Krytyczny obserwator polskiej sceny politycznej, wyczulony na wszystkie jej absurdy i patologie. Nie boi się punktować polityków i demaskować skrywanych afer i kombinacji. Jego analitycznym i bezkompromisowym postom ufa stale powiększająca się rzesza obserwatorów.Reżim. Doniesienia z putinowskiej Polski - więcej informacji od księgarni Matras


""Reżim. Doniesienia z putinowskiej Polski."" to niezwykle ważna lektura, która obnaża polityczne mechanizmy rządzące współczesną Polską. Książka przedstawia nam obraz kraju, którego struktury demokratyczne są stopniowo rozbierane i zastępowane autorytarnymi rozwiązaniami. Adam Sokołowski, korzystając ze swoich analiz i badań, dokumentuje, jak Polska przekształca się w państwo o charakterze coraz bardziej zbliżonym do Rosji pod rządami Władimira Putina.

Autor nie stroni od trudnych pytań i prowokuje do refleksji nad naszą rosnącą polityczną zależnością od wschodu. Czy rzeczywiście żyjemy w kraju, który podąża ścieżką demokracji, czy też jesteśmy coraz bliżej dyktatury? Czy kiedykolwiek w historii współczesnej Polski mieliśmy do czynienia z tak zdecydowanym i skoordynowanym demontażem systemu praworządności? Czy obecna władza rzeczywiście realizuje interesy Rosji i jakie to może mieć konsekwencje dla nas wszystkich?

Sokołowski pisze z pasją i zaangażowaniem, ale również z dużą dokładnością. Jego argumenty oparte są na solidnej bazie faktów i dowodów, które przekazuje czytelnikowi w jasny i przejrzysty sposób. Obnaża mechanizmy, dzięki którym rząd próbuje odciągnąć uwagę społeczeństwa od prawdziwych problemów, stosując różnego rodzaju socjalne przynęty.

""Reżim. Doniesienia z putinowskiej Polski."" to książka, która powinna znaleźć się w rękach każdego, komu zależy na demokracji i wolności w Polsce. To nie tylko analiza, ale i apel do społeczeństwa, by nie pozostawało biernym wobec zmian, które mogą zniszczyć fundamenty naszego kraju. Jest to jednocześnie fascynujący, jak i niepokojący obraz Polski, który Sokołowski przedstawia w swojej książce. To lektura, która pobudza do działania i nie pozwala pozostać obojętnym.

Znak Koncept
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-8604-7

Liczba stron: 384

Znak Koncept

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 49,99 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem