Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym

Daniel Kahneman

Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym

49,00 zł

3234

 

Psycholog Daniel Kahneman, który otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie ekonomii, napisał książkę, która wprowadzana nas w proces ludzkiego myślenia.

Czy ludzie sami i świadomie podejmują wszelkich wyborów i osądów ? Czy mogą zaufać swemu myśleniu w sytuacjach, w których rolę odgrywają emocje, pośpiech czy też intuicja ? Zdecydowanie rozważniejsze jest myślenie wolne i analityczne, lecz nawet ono prowadzi do “pułapek myślenia”, które zdarzają się nawet ekonomistom.

Media Rodzina
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-11-06

ISBN: 978-83-727-8677-7

Tytuł oryginalny: Thinking, Fast and Slow

Liczba stron: 672

Media Rodzina

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 49,00 zł

Tłumaczenie: Piotr Szymczak

Wykład autora książki

Karolina N.

pouczająca

Książka ta pokazuje nam jak bardzo człowiek nie jest świadomy tego ile popełnia błędów w ciągu dnia. Często to lenistwo sprawia, że nie zastanawiamy się nad podjętymi wyborami. A co więcej cała ta pouczająca treść napisana jest w bardzo przyjemny i ciekawy sposób 

Konrad Pisak

nie żałuję

Choć przeczytanie tej książki zajęło mi sporo czasu, nie żałuje żadnej godziny spędzonej z tą pozycją. Książka ta to totalna jazda bez trzymanki, zawiera w sobie wiele przykładów i eksperymentów, które każdy z nas może wypróbować na sobie. Uwierzcie, że warto :)

Kacper Puch

polecam

Bardzo interesująca tematyka książki, odnosząca się do intuicyjnego myślenia. Mimo, że zawartych w niej jest wiele naukowych tematów, czyta się ją przyjemnie, napisana jest zrozumiałym językiem.

Cena pakietu

88,90 zł

5628

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka