Przestań się zamartwiać

Joanna Godecka

Przestań się zamartwiać

34,90 zł

2113

 

"A co będzie, jeśli... ".

Jesteś mistrzynią w snuciu czarnych scenariuszy? Rozmyślasz nad sprawami, które jeszcze się nie wydarzyły? Obsesyjnie roztrząsasz rzeczy, które w ogóle mogą się nie wydarzyć? Zastanawiasz się czy dobrze wypadłaś i wyraziłaś sie w dobry spośób? A może to i tamo mogłaś powiedzieć inny sposób? Jeśli tak, ta książka jest dla ciebie.

Joanna Godecka pomoże ci znaleźć sposoby na ograniczenia tego zmartwień, niepokoju i lęku. Dowiesz sie, jak zyskać poczucie bezpieczeństwa, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną, aby móc budować, zamiast bezustannie z czymś walczyć!

Muza SA
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1330-7

Liczba stron: 224

Muza SA

Format: 135x200mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Karol

Przestań się zamartwiać

Poradnik napisany lekko, ale nie powierzchownie. Zachęcający do pogłębienia niektórych tematów. Jak dla mnie, wartościowa lektura. Polecam!

Julka

Rewelacja!

Niestety doskonale wiem, co to znaczy non stop się czymś zamartwiać. To niestanne myśli w głowie: a co jeśli sie nie uda, na pewno wydarzy sie coś złego. Roztrząsanie sytuacji, które nigdy się nie wydarzą. To nie jest pesymizm. Tak po prostu funkcjonuje nasz mózg. Czytałam wiele poradników, wielu autorów, jednak to pozycja pani Godeckiej najbardziej przypadła mi do gustu. Jest napisana jasno, zozumiale, a przy tym z duża dawką humoru. Naprawdę dobrze czytało się ten poradnik i będę polecać go każdemu martwiącemu się :)

Karolina

Polecam

Bardzo dobrze i wyczerpująco napisany poradnik. Myślę, że pani Joanna ma naprawdę sporą wiedzę i jest świadoma tego co pisze. Swoje rady zawarte w książce może poprzeć wieloletnią praktyką i udanymi terapniami. Serdecznie polecam każdemu, kto ciągle się zamwartwia!

Cena pakietu

74,80 zł

4507