Przekręt

Paulina Świst

Przekręt

7.3

(1822 ocen) wspólnie z

39,90 zł

2118

 

Czy chciwość ma jakieś granice? Nie ma? Czy po prostu ich nie widać, kiedy człowiekiem targa pożądanie? Kilka osób będzie zmuszonych się nad tym zastanowić… Zatrzymano „Orła”. Wraz z Olką wraca do Polski, dziewczyna zgłasza się po pomoc do prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten przystaje na jej prośbę, jednak ma jeden warunek: „Orzeł” musi stać się świadkiem koronnym. Tylko…”Orzeł” niezbyt jest temu przychylny.

W tym samym czasie, we Wrocławiu Lilka i Michał zajmują się sprawą sekty, piorącej pieniądze dla Sitwy. Wszystko to jednak jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej…

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1241-6

Liczba stron: 320

Muza SA

Format: 130x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Nadia Miłosz

Polecam

Kolejna część opowieści o Sitwie - równie doskonała jak poprzednie. Uśmiałam się do łez, autorka przechodzi są siebie jeżeli chodzi o wplatanie w jej książki ciętych ripost i mega zabawnych sytuacji. Paulina Świst hipnotyzuje niczym Kaszpirowski, więc trzeba mieć na uwadze, że otwierając jej książki odcinacie się kompletnie od rzeczywistości, aż do momentu kiedy okazuje się, że historia dobiegła końca. Życzę autorce dalszych sukcesów i równie udanych serii, ja na pewno będę śledziła jej dalsze losy!

Hanna Epołat

polecam twórczość autorki

Pamiętam jak dziś kiedy w moje ręce wpadła pierwsza część z cyklu Karuzeli, w mgnieniu oka zyskała moją ogromną sympatię. Paulina Świst ma specyficzny styl pisania, który mnie osobiście przypadł do gustu, przez co od razu sięgnęłam po inne książki jej autorstwa m.in. przeczytałam cyk Prokurator, który również warto poznać.
Wracając do „Przekrętu" jest to doskonała książka do relaksu i poprawy humoru. Czyta się ją bardzo szybko, jest lekka i przyjemna. Nic tylko kupować, jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił :)

Sylwia Wrzostowicz

Rewelka

Przekręt to zdecydowanie zakończenie na miarę tej świetnej trylogii. Autorka stanęła na wysokości zadania i zdecydowanie wybaczam jej tak długi czas oczekiwania na trzecią cześć, wynagrodziła to z nawiązką! Przy tej książce bawiłam się naprawdę świetnie i sama nie wiem kiedy tak naprawdę dobrnęłam do ostaniej strony.