Permakultura w ogrodzie Miesiąc po miesiącu

Damien Dekarz

Permakultura w ogrodzie Miesiąc po miesiącu

54,90 zł

3569

 

Permakultura jest sednem tej książki: praktycznej, bogato ilustrowanej, napisanej w sposób przystępny dla wszystkich. Dzięki układowi „miesiąc po miesiącu” będziecie mogli przez cały czas rozwijać projekt własnego ogrodu, w ogrodzie warzywnym zawsze jest bowiem coś do zrobienia, bez względu na porę roku. Zawarte w książce porady podpowiedzą wam, jak sprawić, aby gleba, w której uprawiamy rośliny, pozostała żyzna, a także jak uzyskać kompost, zrobić gnojówkę, wysiać nasiona, przygotować sadzonki itd.
Znajdziecie w niej wiele wskazówek, co robić, aby zaprzestać przekopywania gleby i nigdy więcej nie stosować insektycydów, fungicydów i herbicydów. Odkryjecie, jak stać się niezależnym ogrodnikiem bez dodatkowych nakładów. Po lekturze tej książki prawdopodobnie będziecie mieli całkiem inne spojrzenie na swój ogród warzywny.
Poradnik, który trzymacie w rękach, tak naprawdę zawiera o wiele więcej niż tylko wskazówki ogrodnicze, pozwala bowiem zrozumieć całą złożoność przyrody i harmonijnie ewoluować wraz z nią.

Purana
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-662-0045-6

Tytuł oryginalny: La Permaculture au Jardin mois par mois

Liczba stron: 176

Format: 160x240mm

Cena katalogowa: 54,90 zł

Tłumaczenie: Elżbieta Traczewska-Zych

Komentarze nie są potwierdzone zakupem