Natural face lifting. Gładka, jędrna i promienna twarz. Liftingujący taping i masaż

Alina Korytkowska

Natural face lifting. Gładka, jędrna i promienna twarz. Liftingujący taping i masaż

4030

 

Co zrobić, aby mieć jędrną, świetlistą i zrelaksowaną twarz bez stosowania wypełniaczy i drogich preparatów?

Przyjemny automasaż lub taśma, którą kupisz w prawie każdej aptece albo drogerii, mogą zdziałać cuda! Autorka krok po kroku nauczy cię metod automasażu i tapingu. Poświęć codziennie kilka minut na wykonanie proponowanych ćwiczeń, a poprawisz koloryt skóry, wygładzisz płytkie zmarszczki i wymodelujesz twarz. Z tej książki dowiesz się m.in.:

Jak zniwelować drugi podbródek, cienie pod oczami, opadające powieki, podnieść owal twarzy czy ujędrnić szyję?
Czym różni się fitness twarzy od masażu twarzy?
Jak wykonywać masaż rozluźniający, a jak liftingujący?
Dlaczego warto dbać o układ limfatyczny?
Co ma wspólnego postawa ciała ze zmarszczkami na twarzy?
Jaki olejek wybrać do automasażu?
W jaki sposób aplikować taśmy do kinesiotapingu?
Proste rytuały, które możesz codziennie wykonać w domu, poprawią twój wygląd, zwiększą pewność siebie i wyzwolą hormony szczęścia!



„Natural face lifting. Gładka, jędrna i promienna twarz. Liftingujący taping i masaż” - więcej informacji od księgarni Matras



Książka autorstwa znanej pisarki Aliny Korytowskiej, pod tytułem „Natural face lifting. Gładka, jędrna i promienna twarz. Liftingujący taping i masaż” to skarbnica wiedzy na temat masażu twarzy. Publikacja ta polecana jest każdej kobiecie, która pragnie w naturalny sposób zadbać o skórę swojej twarzy. Autorka Alina Korytowska, w prosty i klarowny sposób tłumaczy, jak przeprowadzać wszelkie zabiegi, tak by cieszyć się zdrową cerą przez cały czas. Książka „Natural face lifting. Gładka, jędrna i promienna twarz. Liftingujący taping i masaż” napisana jest w bardzo przystępny sposób. Pełna merytorycznych treści publikacja polecana jest nie tylko osobom początkującym w tematyce masażu, ale również tym, które z masażem twarzy mają do czynienia na co dzień.

Pascal
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-831-7124-1

Pascal

Cena detaliczna: 65,00 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem