Lunchbox na każdy dzień. FIT BENTO z autografem i z plecakiem

Autograf

Autograf

Malwina Bareła

Lunchbox na każdy dzień. FIT BENTO z autografem i z plecakiem

54,99 zł

3684

 


Książka z autografem Malwiny Bareły "Lunchbox na każdy dzień. FIT BENTO"
Dietetyczna odsłona bestsellerowych lunchboxów!

Malwina Bareła przedstawia nowe 130 przepisów na zbilansowane posiłki do lunchboxa. Nie musicie zawracać sobie głowy liczeniem kalorii – każdy przepis zawiera sprawdzoną informację o wartościach odżywczych. Co więcej, przepisy mają wegetariańskie zamienniki, dla tych z Was, którzy nie jedzą mięsa. Całość wzbogacona została o ideę zero waste, tak by zminimalizować wyrzucanie jedzenia i oszczędzać pieniądze.

Szybkie, proste i różnorodne przepisy z sezonowych składników do kupienia w pobliskim sklepie. Odkryj smaczne śniadania, zestawy lunchowe, które sprawdzą się jako domowy obiad lub kolacja, a także lekkie i pełne smaku desery. Dania, które zapakujesz do lunchboxa, zjesz ze smakiem w domu z całą rodziną lub wykorzystasz przy okazji spotkań z przyjaciółmi.

"Lunchbox na każdy dzień. FIT BENTO" z autografem autorki Malwiny BarełyPyszne posiłki skomponowane nie tylko dla tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy i zadbać o swoje zdrowie i ciało. Również dla wszystkich, którzy chcą jeść więcej warzyw, odżywiać się zdrowo i szukają wskazówek, jak być fit.

Koniec z nudą w kuchni i w lunchboksie. Przestań stosować restrykcyjne diety! Sam możesz skomponować i przygotować swój dietetyczny catering.

Jesz to, co chcesz i lubisz. Bądź fit z lunchboxem.

Znak Horyzont
Oprawa twarda

Wydanie: Pierwsze

Liczba stron: 336

Znak Horyzont

Format: 169x234mm

Cena katalogowa: 54,99 zł

Rok wydania: 2021