Ludzkość poprawiona. Jak najbliższe lata zmienią świat w którym żyjemy

Grzegorz Lindenberg

Ludzkość poprawiona. Jak najbliższe lata zmienią świat w którym żyjemy

36,90 zł

2472

 

Rozwój nauki i technologii w ostatnich latach jeszcze bardziej przyspieszył. Wkrótce świat będzie wyglądał zupełnie inaczej. Nawet człowiek za kilkanaście lat może diametralnie różnić się od tego, kim jest dzisiaj. Ingerencje w DNA roślin, zwierząt i ludzi staną się powszechne. Z jednej strony pozwoli to na eliminację setek śmiertelnych chorób, z drugiej da szansę na ukształtowanie człowieka według naszych oczekiwań. Sztuczna inteligencja gwałtownie się rozwija i przejmuje coraz więcej naszych obowiązków. Świat, w którym nie będziemy musieli pracować, to niedaleka przyszłość, bo specjaliści dążą do tego, aby jak najszybciej stworzyć AI co najmniej równą ludzkiej.
Możemy negować te procesy, ale nie zmieni to faktu, że one już się dzieją. Będziemy więc musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości i przewartościować nasze życie.
Grzegorz Lindenberg opisuje, na czym polega rewolucja w genetyce, jak działa i co dziś potrafi sztuczna inteligencja. Pokazuje też świat, jaki czeka na nas za rogiem.
To książka, którą musisz przeczytać.

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-751-5545-7

Liczba stron: 204

Otwarte

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Rok wydania: 2018

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka