Legendy i Latte

Travis Baldree

Legendy i Latte

6.7

(2387 ocen) wspólnie z

29,97

 

Tiktokowy fenomen i bestseller wykraczający poza ramy gatunku!

Wysoka fantasy, niskie stawki. Z podwójną porcją kawy!

Znużona dziesięcioleciami walk, krwawymi wyprawami i nieustannymi awanturami orczyca Viv uznaje, że nadeszła pora zawiesić miecz na kołku. Chce zrealizować swoje marzenie – zamierza otworzyć pierwszą kawiarnię w mieście Thune. Mimo że nikt tam nie ma bladego pojęcia, czym jest kawa…

Jednak na tym zupełnie nowym, nieznanym szlaku nawet najdzielniejsza z wojowniczek nie poradzi sobie sama. Na drodze do sukcesu Viv stają jej rywale – dawni i nowi. Mroczne podziemie Thune może sprawić, że orczycy łatwo będzie znów chwycić za miecz, a przecież obiecała sobie, że więcej tego nie zrobi.

Dlatego właśnie, jak mawia stare porzekadło, przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. A jej członkowie mogą nadejść z najmniej oczekiwanych kierunków. Nieważne, czy ściągnie ich pradawna magia, smakowite słodkości czy też świeżo zaparzona kawa – staną się dla Viv bardziej nieodzowni, niż sobie wyobrażała. Bo prawdziwą nagrodą w wędrówce są ci, których spotykamy po drodze.

„Legendy i Latte” Travisa Baldree to ciepła, napawająca optymizmem, życiowa fantasy o nowych początkach i o rodzinie, którą wybieramy sobie sami. Idealna dla fanów TJ Klune’a, Katherine Addison i T. Kingfisher.

*

Absolutnie pokochałam tę książkę. To podnosząca na duchu opowieść o tym, jak praca, intencje i kawa potrafią wspólnie zmienić świat na lepsze. Zaspokaja mój głód szczęśliwych zakończeń. – Genevieve Cogman

„Legendy i Latte” to definicja ciepłej fantasy poprawiającej nastrój… Prześliczna. – Olivia Atwater

Ta książka jest jak ciepły uścisk, miejsce, by na chwilę wycofać się ze świata, napić kawy i powrócić trochę lepszą… – T. Kingfisher

Oprawa miękka

ISBN: 978-83-673-2385-7

EAN: 9788367323857

Tytuł oryginalny: Legends & Lattes: A Novel of High Fantasy and Low Stakes

Liczba stron: 336

Insignis

Format: 140x209mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Tłumaczenie: Piotr W. Cholewa

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Inni klienci sprawdzali również

8.6 / 10 (150 ocen)

2923

29,23 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna
Do koszyka

7.0 / 10 (72 ocen)

2999

29,99 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna
Do koszyka

3094

30,94 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna
Do koszyka

7.9 / 10 (45 ocen)

3099

31,02 zł - najniższa cena 50,00 zł - cena detaliczna
Do koszyka

6.9 / 10 (271 ocen)

2970

29,70 zł - najniższa cena 47,90 zł - cena detaliczna
Do koszyka

6.8 / 10 (156 ocen)

3323

30,94 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna
Do koszyka

2784

27,84 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna
Do koszyka

7.3 / 10 (730 ocen)

3855

38,55 zł - najniższa cena 57,90 zł - cena detaliczna
Do koszyka