Joga dla całej rodziny Ćwiczenia i zabawy z dziećmi wpływające na zdrowie, zwinność, koncentrację, pewność siebie i rozwój

Joanna Jakubik-Hajdukiewicz

Joga dla całej rodziny Ćwiczenia i zabawy z dziećmi wpływające na zdrowie, zwinność, koncentrację, pewność siebie i rozwój

29,90 zł

1923

 

Poznaj niezawodny sposób na zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej!
Wykwalifikowana instruktorka jogi z wieloletnim doświadczeniem stworzyła książkę skierowaną do rodziców, którzy poszukują ciekawej formy spędzania czasu z dziećmi oraz do nauczycieli jogi, którzy specjalizują się w prowadzeniu zajęć dla dzieci lub rodzin.
Ćwiczenia i zabawy ruchowe integrują członków grupy, umacniają więzi i uczą współdziałania, a także powodują rozwój komunikatywności, empatii i zdyscyplinowania w grupie, ponadto joga rozwija świadomości swojego ciała już od wczesnego dzieciństwa.
W publikacji autorka zawarła 10 autorskich scenariuszy, które można dowolnie modyfikować wedle własnych potrzeb i które zawierają ćwiczenia i zabawy o różnym stopniu trudności. Mogą być realizowane w domu przez rodzica i dziecko lub na zajęciach, nie tylko w szkołach jogi, ale także w grupach przedszkolnych czy wczesnoszkolnych.
Ćwiczenie jogi rodzinnej przynoś wiele korzyści, między innymi:
Rozszerzenie zakresu możliwości ruchowej; Pobudzanie kreatywności i pogłębianie wrażliwości; Rozwijanie kompetencji społecznych i budowanie więzi grupowej; Dowartościowanie każdego członka grupy, niezależnie od sprawności ruchowej i osiągnięć. Sprawdź, jak proste asany jogi rodzinnej wpłyną na twoje samopoczucie i rozwój twoich dzieci!

Vivante
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-651-7051-4

Liczba stron: 108

Format: 145x210mm

Cena katalogowa: 29,90 zł

Cena pakietu

69,80 zł

4317

Cena pakietu

69,80 zł

4317

Cena pakietu

79,80 zł

4917

Cena pakietu

64,80 zł

4017