Jak błyskawicznie poprawić nastrój. Awaryjne sposoby na niepokój, lęk i stres

Olivia Remes

Jak błyskawicznie poprawić nastrój. Awaryjne sposoby na niepokój, lęk i stres

44,99 zł

2924

 

Poznaj proste i skuteczne sposoby, dzięki którym odzyskasz wewnętrzną siłę i kontrolę nad swoim życiem.

Jak radzisz sobie ze stresem, lękiem czy chwilami kryzysu? Czekasz na idealne rozwiązanie, unikasz zmierzenia się z nimi, a może się obwiniasz? Jeśli tak, czas przerwać to błędne koło: gdy ogarnia cię panika, sięgnij po tę książkę!

Badaczka zdrowia psychicznego na Uniwersytecie Cambridge – dr Olivia Remes – od ponad dziesięciu lat odkrywa mechanizmy odpowiedzialne za redukowanie lęku, stresu i niepokoju. W tej książce dzieli się z czytelnikami potwierdzonymi naukowo strategiami, które pozwalają zatroszczyć się o najważniejsze obszary życia: sposób myślenia, relacje międzyludzkie, pracę i problemy osobiste.

To zestaw narzędzi do wykorzystania w awaryjnych sytuacjach, możesz ich użyć zawsze i wszędzie w zależności, jaką ilością czasu dysponujesz. Wystarczy od 2 do 10 minut, by natychmiastowo nabrać optymizmu, stanowczości i pewności siebie. To recepta w nagłych przypadkach, dzięki niej poradzisz sobie z brakiem zdecydowania i motywacji, poczuciem utraty kontroli i przytłoczenia, stresem, lękiem i niepokojem, poczuciem osamotnienia i odrzucenia, przygnębieniem i smutkiem.

Czarna Owca
Oprawa twarda

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-825-2227-3

Liczba stron: 160

Czarna Owca

Format: 139x209 mm

Cena katalogowa: 44,99 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem