Happy Place

Emily Henry

Happy Place

6.9

(216 ocen) wspólnie z

49,90 zł

3094

 

Dwoje byłych partnerów. Jeden pakt. I tydzień, który może wszystko zmienić.

Odkąd poznali się na studiach, Harriet i Wyn stanowili parę idealną. Pasowali do siebie jak sól i pieprz, herbata i miód, Blake Lively i Ryan Reynolds. Tylko – z powodów, o których wciąż nie rozmawiają – nie są już razem.

Rozstali się pięć miesięcy temu. I nadal nie powiedzieli o tym swoim najlepszym przyjaciołom.

I tak oto znaleźli się w największej sypialni w domku w Maine, który co roku, od prawie dziesięciu lat, wynajmowali z grupą przyjaciół. Ten wyjazd był dla nich zawsze momentem wytchnienia – na tydzień zostawiali za sobą obowiązki i problemy. Jedli dużo sera i owoców morza, rozkoszowali się rześkim nadmorskim powietrzem, spędzając czas z ludźmi, którzy rozumieją ich najlepiej pod słońcem.
Jednak w tym roku Harriet i Wyn muszą udawać – przed resztą ekipy, a także przed sobą – że nic się

nie zmieniło. Domek jest na sprzedaż, a oni nie potrafią znieść myśli, że ich rozstanie złamie serce również ich najbliższym. Dlatego zawierają pakt – będą stwarzać pozory jeszcze przez tydzień.

Plan wydaje się doskonały (jeśli spojrzeć na niego przez naprawdę różowe okulary). W końcu czy granie roli zakochanych po latach związku może być trudne? Nawet jeśli trzeba udawać przed tymi, który znają cię najlepiej?

Nowa książka Emily Henry, autorki bestsellerowego „Beach Read”, to nie tylko błyskotliwa, ujmująca powieść romantyczna, lecz przede wszystkim opowieść o przyjaźni. „Happy Place” przypomina, że nie ma jednej, uniwersalnej drogi do szczęścia – do celu można dotrzeć wieloma, nawet bardzo krętymi ścieżkami. „Happy Place” to obowiązkowa lektura tego lata!

Wydawnictwo Kobiece
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-832-1480-1

Liczba stron: 432

Wydawnictwo Kobiece

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Rok wydania: 2023

Komentarze nie są potwierdzone zakupem