Fit przepisy od baletnicy

Svetlana Ovsyankina

Fit przepisy od baletnicy

44,90 zł

2666

 

Chcesz dowiedzieć się jak poprawić sylwetkę, nie tracąc siły do codziennej aktywności a nawet codziennych treningów? Svetlana Ovsyankina Ci w tym pomoże!

Svetlana to tancerka Polskiego Baletu Narodowego oraz autorka popularnego profilu na Instagramie. Udowadnia ona, że można jeść zarówno smacznie jak i zdrowo, oraz ,że gotowanie jest bajecznie proste i nie potrzeba spędzać w kuchni długich godzin żeby zrobić coś dobrego. W książce znajdziemy 100 przepisów na lekkie i pożywne dania, które zasmakują każdego, niezależnie od wieku i upodobań kulinarnych.

Pascal
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-810-3502-6

Liczba stron: 256

Format: 160x210mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Wioletta Piątek

także dla wegetarian

Przepisy które podała Svetlana są bardzo łatwe w przygotowaniu, nie trzeba spędzać pół dnia w kuchni żeby przygotować coś zdrowego i smacznego. Nawet moi rodzice którzy nie lubią jeść żadnych nowości , stwierdzili ,że dania są bardzo smaczne i mogę robić je częściej. Plusem jest ,że przepisy można z łatwością zamienić na wegetariańską wersję bez uszczerbku dla kaloryczności potraw.

Justyna Gamrat

świetny pomysł na książkę

Od dawna obserwuje Svetlane Ovsyankiną na Instagramie, dlatego gdy dowiedziałam się ,że ma ona zamiar wydać książkę ze swoimi przepisami to byłam zachwycona! Większość przepisów można zrobić w wersji wegetariańskiej, zamieniając mięso na inny produkt.

Ania Grysak

smaczne przepisy!

Dobry pomysł na prezent! W książce znajdziemy 100 przepisów z podaną kalorycznością każdego z nich, przepisy są napisane w bardzo prosty sposób, więc książka jest dobra także dla osób dopiero zaczynających przygodę z zdrowym odżywianiem.

Cena pakietu

89,80 zł

5360

Cena pakietu

84,80 zł

5060