Dylemat

B.A. Paris

Dylemat

37,90 zł

2617

 

Co jesteś w stanie zrobić, by zapewnić osobie, którą kochasz, kilka dodatkowych godzin szczęścia?

Livia przygotowując swoje czterdzieste urodziny obiecała sobie, że będzie spektakularnie, dużo bardziej hucznie, niż mogłoby wyglądać jej wesele, którego nigdy nie miała...

Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na których jej zależy, za wyjątkiem córki, Marnie, która jest na zagranicznych studiach. Livia darzy Marnie szczerym uczuciem, jednak skrycie cieszy się, że jej nie będzie. Po zakończeniu przyjęcia, Livia zamierza wyznać mężowi - Adamowi, sekret dotyczący Marnie. Jednak jeszcze przez chwilę chce się cieszyć szczęśliwymi chwilami z bliskimi.

Adamowi zależy, żeby przyjęcie Livii było perfekcyjne, dlatego przygotowuje niespodziankę. Zamierza sprowadzić Marnie do domu, jednak wówczas dowiaduje się czeegoś strasznego, o czym musi powiedzieć Livii. Ale jak ma to zrobić, skoro są jej urodziny?

B.A. Paris - autorka bestsellerów "Za zamkniętymi drzwiami" i "Na skraju załamania" powraca w wielkim stylu!

Albatros
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-812-5893-7

Albatros

Cena katalogowa: 37,90 zł

Wywiad z autorką książki

Justyna Bernat

Zakochałam się!

O dziwo nigdy wcześniej nie trafiłam na książki tej autorki. Przewijały się wśród poleceń od moich znajomych, jednak nigdy się nie zdecydowałam się na ich zakup. Ta książkę dostałam na urodziny w ostatnim czasie i doszłam do wniosku, by przekonać się na własnej skórze o co tyle hałasu!

Na początku muszę powiedzieć, że nigdy nie czytałam tak genialnego, thrillera psychologicznego! Wszystki mi tu zagrało idealnie! Podczas czytania lektury dokładnie zrozumiałam tytuł powieści, bo cała historia dotyczyła właśnie dylematów. Książka zafundowała mi emocjonalny rollercoaster i nie potrafiłam jej odlożyć, czego skutkiem byla nieprzespana noc. Jednak nie żałuję! Chyba mam nową, ulubioną autorkę!

Hania Prusak

B.A Paris nie zawodzi

To była kolejna świetna książka B.A Paris! Głowny bohater - Adam, skradł moje serce, ukrywając przed żoną sekrety, by tylko pozwolić jej się cieszyć tym dniem. Po częśći książka była przykra, jednak tak dobra! Już nie mogę się doczekać kolejnej książki autorki!

Laura Grzegorczyk

Jak zawsze świetna!

Pokochałam B.A. Paris po lekturze "Za zamkniętymi drzwiami" i od tamtej pory sięgam po każdą jej kolejną książkę! Tak było i tym razem! Gdy tylko zobaczyłam nową powieść wiedziałam, że muszę ją mieć! Autorka jak zwykle zaskakuje! Pełno ciekawych wątków, tajemnic i to napięcie, które towarzyszyło mi podczas czytania całej książki... No poezja!

Cena pakietu

77,80 zł

5011

Cena pakietu

77,80 zł

5011