48 praw władzy Jk wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi

Robert Greene

48 praw władzy Jk wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi

3099

 

NIEMORALNA, POUCZAJĄCA LEKTURA! Trzy tysiące lat historii władzy skondensowanych w surowej esencji czterdziestu ośmiu praw. Synteza filozofii Machiavelliego, Sun-Tsu, Carla von Clausewitza i innych wielkich myślicieli. Czy nam się to podoba, czy nie, każde z tych praw znajduje zastosowanie w życiu. Poparte taktykami królowej Elżbiety I, Henry’ego Kissingera, czy innych wpływowych postaci lub ofiar władzy, zafascynują każdego, kto jest zainteresowany przejęciem kontroli. Robert Greene – poliglota, tłumacz, autor, mówca, autorytet w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia. Ukończył studia klasyczne na University of Wisconsin. Przez wiele lat pracował jako redaktor, między innymi w magazynie „Esquier”. Mieszkał w Londynie, Paryżu i Barcelonie, obecnie żyje w Los Angeles.
„48 praw władzy Jk wykorzystać manipulację do osiągnięcia przewagi” – więcej informacji od księgarni Matras

""Niemoalna, pouczająca lektura!"" to książka, która skłania do głębokiej refleksji nad naturą władzy i jej roli w życiu człowieka. Autor, Robert Greene, zadaje trudne pytania i podaje odpowiedzi, które mogą wydać się kontrowersyjne. W książce tej znajdują się uniwersalne zasady rządzące władzą, które zostały wydestylowane z trzech tysięcy lat historii i zapisane w formie 48 praw.

Te prawa są złożone i wielowymiarowe - odzwierciedlają filozofię takich myślicieli jak Machiavelli, Sun-Tsu czy Carla von Clausewitza. Każde z nich znajduje zastosowanie w różnych aspektach życia, niezależnie od tego, czy czytelnik jest zainteresowany polityką, biznesem, czy relacjami interpersonalnymi. Greene wskazuje, że te prawa rządzą światem, niezależnie od naszych osobistych odczuć.

Aby ułatwić zrozumienie tych zasad, Greene odwołuje się do przykładów z życia znanych i wpływowych osób, takich jak królowa Elżbieta I czy Henry Kissinger. Przyglądając się ich postępowaniu, można zauważyć, że zastosowanie praw władzy może prowadzić do sukcesu, ale także do upadku. Greene podkreśla, że władza nie jest ani dobra, ani zła – to kwestia, jak jest używana.

Robert Greene, autor ""Niemoalnej, pouczającej lektury!"", jest poliglotą, autorem i autorytetem w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia. Studiował literaturę klasyczną na University of Wisconsin i przez wiele lat pracował jako redaktor w różnych prestiżowych magazynach, takich jak ""Esquire"". Żył i pracował w wielu miejscach na całym świecie, takich jak Londyn, Paryż i Barcelona, a obecnie mieszka w Los Angeles. Jego doświadczenia i studia nad historią i filozofią władzy zaowocowały powstaniem tej niezwykłej książki.

Czarna Owca
Oprawa twarda

Wydanie: czwarte

ISBN: 978-83-825-2787-2

Tytuł oryginalny: The Concise 48 Laws Of Power

Liczba stron: 216

Format: 140x210mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Komentarze nie są potwierdzone zakupem

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka