Koszyk 0
Opis:
Uprzestrzennianie papieru jest twórczą i rozwijającą zabawą, która nigdy się nie nudzi. Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci tworzą fascynujący świat, a przy tym ćwiczą sprawność manualną i kształcą wyobraźnię przestrzenną. Jednym słowem wycinanki "Pomysły dla maluchów" są najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną, jaką można sprezentować dziecku.
Mniej Więcej
  • 2013
  • 16
  • 290
  • 205
  • 978-83-7820-063-5
  • 9788378200635
  • ZB85H
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Wycinanki. Pomysły dla maluchów. Szopka betlejemska

Ocena:
Autor:
Data:
Moje dzieci odziedziczyły po mnie zamiłowanie do najróżniejszych prac plastycznych. Często wspólnie zasiadamy do ich tworzenia a szczególnie lubimy przygotowywać dekoracje bożonarodzeniowe. Tym razem inspiracje i materiały znaleźliśmy w książeczce z serii "Wycinanki. Pomysły dla maluchów" adresowanej zarówno do mniejszych, kilkuletnich dzieci jak i do tych nieco starszych uczęszczających już do szkoły podstawowej ...

Publikacja niej jest bardzo obszerna ale urzeka swą prostotą i pomysłowością autora. Sięgając po nią najmłodsi potrzebują jedynie sprawnych rączek do wyrywania gotowych projektów oraz odrobiny kleju. Przygotują w ten sposób piękną szopkę betlejemską z figurkami świętej rodziny, trzema królami, osiołkiem, wielbłądem, stadem owiec i dwoma palmami, którą można postawić na biurku lub w innym miejscu aby wprowadzić w każdy zakątek naszego mieszkania świąteczny nastrój.
Przygotowywanie ozdób bożonarodzeniowych to w większości domów tradycja, szczególnie gdy mamy małe dzieci, które uwielbiają tego typu zajęcia. Jest to też okazja do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem a samodzielnie wykonana dekoracja ma największą wartość i jest dumą jej twórcy. Jeśli brakuje wam pomysłów na tego typu ozdoby polecam tę właśnie książeczkę. Moje maluchy ogromnie ucieszyły się na jej widok i już zdążyliśmy wykonać kilka dekoracji. Niebawem zasiądziemy wspólnie do stołu aby zrealizować pozostałe projekty. Jestem pewna, że będzie to dla nas wszystkich wspaniała wesoła zabawa. Polecam ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena