Koszyk 0
Opis:
Książka zawiera 6 baśni i bajek, które napisane zostały pięknym językiem i opatrzone wartościowymi ilustracjami: * Czerwony kapturek * Kopciuszek * Kot w butach * Kruk i lis * Księżniczka na ziarnku grochu * Śpiąca królewna.
Mniej Więcej
  • Aleksandra Michałowska
  • 2013
  • 72
  • 240
  • 170
  • 978-83-7791-196-9
  • 9788377911969
  • ZBHUQ
  • 1-3 lata, 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Klasyczne baśnie świata

Ocena:
Autor:
Data:
,,Klasyczne baśnie świata" to zbiór sześciu publikacji takich autorów jak Charles Perrault, Christian Andersen, czy Jean de La Fontaine. Książka składa się z następujących baśni: ,,Kopciuszek", ,,Czerwony Kapturek", ,,Kot w butach", ,,Śpiąca królewna'', ,,Księżniczka na ziarnku grochu" oraz ,,Kruk i lis".

Wszystkie opowiadania są na tyle znane, że nie będę przytaczać ich fabuły. Skupię się raczej na oprawie graficznej książki, która bardzo mi się podoba ... Została ona wydana w małym formacie, w sztywnej oprawie. Bardzo podoba mi się okładkowy pomysł z zajawkami 6 baśni, które znajdziemy wewnątrz.

Wewnątrz ilustracje są kolorowe, mi się podobają. Fabuła jest bardzo skondensowana, nierozwlekła, jednak najważniejsze fakty zostały zawarte. Cieszę się, że zostały przedstawione zarówno te bardziej, jak i mniej popularne baśnie. Tekstu na stronach jest dość dużo, jednak spokojnie da się przeczytać każdą opowieść na raz.

,,Klasyczne baśnie świata" to tak naprawdę kolejny zbiór baśni. Sama mam ich wiele, jednak lubię mieć różnorodność w tym zakresie, gdyż w każdym są inne historie, a te powtarzające się opowiedziane są w inny sposób. ,,Klasyczne baśnie świata" to książka, którą warto mieć.

Moja ocena: 5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena