Word 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku Joan Lambert Książka
zamówień od 99 zł
InPost Paczkomat 24/7
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Apn Promise |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 598 |
| Format: | 17.0x23.0cm |
| Rok wydania: | 2024 |
O książce Word 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
Szybka metoda nauki programu Word 2021 i Microsoft 365.
Nauka może być łatwa. Osiągnij więcej w krótkim czasie przy użyciu Microsoft Word. Możesz po prostu wyszukać zadanie, które musisz wykonać, albo pracować od deski do deski, pobierając pliki ćwiczeń i systematycznie budując swoje umiejętności.
- Twórz świetnie wyglądające, dobrze uporządkowane i dostępne dokumenty
- Używaj nagłówków, zakładek i przypisów dla intuicyjnego dostępu do wiedzy
- Prezentuj złożone informacje w diagramach i wykresach
- Ilustruj koncepcje przy użyciu profesjonalnych ilustracji, modeli 3D, ikon i wycinków ekranu
- Współpracuj z innym użytkownikami w czasie rzeczywistytm, śledząc zmiany i automatycznie zapisując wersje plików
- Dbaj o prywatność i zabezpieczenia w dokumentach elektronicznych
- Szybko buduj spisy treści, indeksy i bibliografie
- Generuj spersonalizowane wiadomości, listy, etykiety i koperty
- Zwiększaj wydajność dzięki niestandardowym stylom, motywom, szablonom i blokom konstrukcyjnym
Joan Lambert zajmuje się technologiami Microsoft od roku 1986. Jest autorką ponad 50 książek na temat Windows, Office, SharePoint i innych rozwiązań, w tym dziesiątki pozycji Krok po Kroku i podręczników do egzaminów certyfikacyjnych Microsoft Office Specialist.
Szczegółowe informacje na temat książki Word 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
| Wydawnictwo: | Apn Promise |
| EAN: | 9788375415223 |
| Autor: | Joan Lambert |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 598 |
| Format: | 17.0x23.0cm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Data premiery: | 2024-02-19 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | A.P.N. PROMISE S.A. ul. Domaniewska 44A 02-672 Warszawa PL |
Warto przeczytać również
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Word 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
Inne książki Joan Lambert
Oceny i recenzje książki Word 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!