Excel 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku Joan Lambert Książka
zamówień od 99 zł
InPost Paczkomat 24/7
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Apn Promise |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 472 |
| Format: | 17.0x23.0cm |
| Rok wydania: | 2022 |
O książce Excel 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
Szybka metoda nauki Microsoft Excel 2021 Nauka może być łatwa. Osiągnij więcej w krótkim czasie przy użyciu Microsoft Excel. Znajdź odpowiedź, której potrzebujesz już teraz, albo pracuj od deski do deski, pobierając pliki ćwiczeń i systematycznie budując swoje umiejętności. Szybko twórz skoroszyty, wprowadzaj dane i formatuj je w celu poprawy czytelności Wykonuj obliczenia, odnajduj i poprawiaj błędy Filtruj, podsumowuj, weryfikuj porządkuj dane Twórz wyrafinowane arkusze prognoz, wskaźników KPI i linii czasu Wizualizuj dane w trójwymiarowych mapach, wykresach i schematach Importuj, przetwarzaj, podsumowuj i analizuj wielkie zbiory danych w ulepszonych mechanizmach tabel przestawnych i Power Query Buduj skuteczne modele danych i używaj ich w analizach biznesowych Joan Lambert pracuje z technologiami firmy Microsoft od roku 1986. Jest autorką ponad 50 książek o technologiach Windows, Office i SharePoint, w tym wielu pozycji Krok po kroku i podręczników certyfikacyjnych Microsoft Office Specialist. Curtis Frye jest autorem przeszło 30 książek, w tym Brilliant Excel VBA Programming. Opracowane przez niego kursy dla Linda.com i LinkedIn obejmują m.in. Tableau Essential training i Excel: Scenario Planning and Analysis.
Szczegółowe informacje na temat książki Excel 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
| Wydawnictwo: | Apn Promise |
| EAN: | 9788375414806 |
| Autor: | Joan Lambert |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 472 |
| Format: | 17.0x23.0cm |
| Rok wydania: | 2022 |
| Data premiery: | 2022-04-20 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | A.P.N. PROMISE S.A. ul. Domaniewska 44A 02-672 Warszawa PL |
Warto przeczytać również
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Excel 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
Inne książki Joan Lambert
Oceny i recenzje książki Excel 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!