Office 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku Joan Lambert Książka
zamówień od 99 zł
InPost Paczkomat 24/7
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Apn Promise |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 560 |
| Format: | 17.0x23.0cm |
| Rok wydania: | 2024 |
O książce Office 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
Szybka metoda nauki popularnych aplikacji Microsoft Office
Nauka może być łatwa. Osiągnij więcej w krótkim czasie przy użyciu aplikacji Microsoft 365. Możesz po prostu wyszukać zadanie, które musisz wykonać, albo pracować od deski do deski, pobierając pliki ćwiczeń i systematycznie budując swoje umiejętności.
Oszczędzające czas rozwiązania dla programów Excel, Word, PowerPoint i Outlook
Formatowanie, porządkowanie i współtworzenie dokumentów Word dla uzyskania maksymalnego efektu
Budowanie wydajnych skoroszytów programu Excel i analizowanie złożonych zbiorów danych
Przygotowywanie efektownych prezentacji przy użyciu najnowszych narzędzi programu PowerPoint
Podnoszenie produktywności i sprawne zarządzanie pocztą, terminarzem i kontaktami w programie Outlook
Korzystanie z nowych i usprawnionych funkcji pakietu Office
Pliki ćwiczeń ułatwiające naukę
Szczegółowe informacje na temat książki Office 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
| Wydawnictwo: | Apn Promise |
| EAN: | 9788375415360 |
| Autor: | Joan Lambert |
| Rodzaj oprawy: | Okładka twarda |
| Wydanie: | 1 |
| Liczba stron: | 560 |
| Format: | 17.0x23.0cm |
| Rok wydania: | 2024 |
| Data premiery: | 2024-02-28 |
| Język wydania: | polski |
| Podmiot odpowiedzialny: | A.P.N. PROMISE S.A. ul. Domaniewska 44A 02-672 Warszawa PL |
Warto przeczytać również
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Office 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
Inne książki Joan Lambert
Oceny i recenzje książki Office 2021 i Microsoft 365. Krok po kroku
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!