Microsoft Word 2013. Krok po kroku Cox Joyce Książka
zamówień od 99 zł
InPost Paczkomat 24/7
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
Punkt GLS
Kurier GLS
Kurier GLS
12,99 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 0 zł
od 149 zł 0 zł
od 99 zł 14,99 zł
od 149 zł 0 zł
Kurier Poczta Polska
od 99 zł 16,99 zł
od 149 zł 0 zł

Poczta Polska
Żabka
od 99 zł 11,99 zł
od 149 zł 0 zł
* Płatność przy odbiorze + 5 zł
| Wydawnictwo: | Apn Promise |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 530 |
| Format: | 234x174 mm |
| Rok wydania: | 2014 |
O książce Microsoft Word 2013. Krok po kroku
Skuteczna nauka programu Microsoft Word 2013 Doświadcz łatwej nauki i szybko naucz się tworzyć wspaniale wyglądające dokumenty za pomocą programu Microsoft Word 2013. Dzięki technice Krok po kroku samodzielne ustalasz tempo nabywając i ćwicząc niezbędne umiejętności dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz! Twórz dokumenty na komputerze lub urządzeniu z funkcją dotyku Osiągnij biegłość w używaniu podstawowych narzędzi projektowania i edycji dokumentów Określaj układ strony, styl i nawigację Porządkuj zawartość w tabelach, listach i na wykresach Dodawaj obrazy, diagramy i inne elementy graficzne Twórz niestandardowe style i szablony Wykonuj proste, numerowane instrukcje 1. Sprawdzaj swoją pracę, porównując ze zrzutami ekranowymi 2. Korzystaj z porad i wskazówek praktycznych 3. Rozwijaj umiejętności praktyczne, korzystając z gotowych plików do ćwiczeń Buduj te umiejętności, których potrzebujesz Ucz się we własnym tempie
Szczegółowe informacje na temat książki Microsoft Word 2013. Krok po kroku
| Wydawnictwo: | Apn Promise |
| EAN: | 9788375410730 |
| Autor: | Cox Joyce |
| Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
| Liczba stron: | 530 |
| Format: | 234x174 mm |
| Rok wydania: | 2014 |
| Podmiot odpowiedzialny: | A.P.N. PROMISE S.A. ul. Domaniewska 44A 02-672 Warszawa PL |
Warto przeczytać również
Zainspiruj się podobnymi wyborami
Inni klienci wybierają również
Podobne do Microsoft Word 2013. Krok po kroku
Oceny i recenzje książki Microsoft Word 2013. Krok po kroku
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!