Zamień leczenie na jedzenie

Andreas Michalsen

Zamień leczenie na jedzenie

39,90 zł

2415

 

Zastanawiasz się jak wydłużyć swoje życie? Zamień leczenie na jedzenie wskażę Ci drogę do długiego i pięknego życia!

Większość chorób przewlekłych, takich jak: cukrzyca, nadwaga, nadciśnienie czy reumatyzm w siedemdziesięciu procentach spowodowane są niewłaściwym odżywianiem. Okazuje się, że jedząc to, co właściwe można pozbyć się wielu dolegliwości, a także wzmocnić swój organizm i jednocześnie wydłużyć życie.

W swojej najnowszej książce prof. dr Andreas Michalsen opowiada o dobroczynnych skutkach zdrowego żywienia oraz postu leczniczego. Treści opierają się na faktach, najnowszej wiedzy medycznej, własnej praktyce lekarskiej oraz historiach pacjentów. W książce zaproponowane są również programy terapeutyczne, które mają pomóc chorym w przewlekłych dolegliwościach.

Muza SA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1344-4

Tytuł oryginalny: Mit Ernährung Heilen

Liczba stron: 368

Muza SA

Format: 135x200mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Małgorzata Chudzik

Beata Krajak

Polecam!

To naprawdę świetny poradnik! Poleciła mi go moja przyjaciółka, widząc jak zmagam się z cukrzycą. Wiele fachowych rad od razu wprowadziłam w swoje życie. Od jakiegoś czasu żyję zgodnie z zaleceniami doktora, konsultowałam jego programy leczenia ze swoją panią doktor i była pod wrażeniem. To dla mnie ogromna rekomendacja i szansa na to, że będę czuła się o niebo lepiej niż dotychczas :)

Basia Borzęcka

Zamień leczenie na jedzenie

Książka bardzo interesująca. Pełna ciekawostek, a także historii, nad którymi nie sposób się nie pochylić i nie zwrócić na nie uwagi. Bardzo mądra i prawdziwa.

Magda Fijałkowska

Genialna!

świetnie napisana, bardzo rzetelna pozycja. na rynku wydawniczym, również polskim, co jakiś czas pojawiają się historie i treści, które mają na celu podkreślić istotę właściwej diety, szczególnie u osób przewlekle chorych jednak większość z tych pozycji, powiedzmy sobie szczerze, wydawana jest dla zysku. W tej książce widać ogrom wiedzy autora, która tylko potwierdza jego tezę. Jak dla mnie 10/10.

Cena pakietu

79,80 zł

4809

Cena pakietu

79,80 zł

4809

Cena pakietu

89,80 zł

5409