Zagubieni. Star Force. Tom 11

B. V. Larson, David VanDyke

Zagubieni. Star Force. Tom 11

39,90 zł

2555

 

Załoga, która została odcięta od Ziemi, szuka drogi powrotnej.
Cody Riggs staje przed wielką potęga Pradawnych, dla których ludzie są tylko małym ciekawym elementem.
Główny bohater zmaga się z demonami przeszłości i problemami przyszłości. Zostaje sam nie tylko na polu bitwy ale i w życiu, odwracają się od niego wszyscy – dziewczyna, załoga, a nawet jego okręt.
Jest zdany sam na siebie, w pustce kosmosu. Jednak jego siła charakteru pozwala mu stanąć na nogi, wrogowie nie spodziewają się takiego obrotu zdarzeń.

Drageus
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2019-07-24

Liczba stron: 432

Drageus

Cena katalogowa: 39,90 zł

 

 

Artur Paliwoda

Polecam

Czego oczekiwałem? Wielkiego zaskoczenia, niesamowitej serii książek, z którą spędzę długi czas, a co dostałem?

Dokładnie to, co sobie wymarzyłem ;) Nie sposób się oderwać. Jak już wejdziecie do tego świata to naprawdę nie będzie Wam łatwo z niego wyjść. Zapomnijcie o domowych obowiązkach. Przeznaczcie sobie czas na tę lekturę z góry, żeby później nie mieć wyrzutów sumienia. Gorąco polecam!

Piotr Fryś

Trzeba przeczytać!

Często w mojej głowie pojawia się pytanie, jak można napisać aż tak wiele tomów jednej historii?! Teraz rozumiem, gdy bez problemu taką ilość też przeczytałem i to bez żadnych wątpliwości. Wszystko od początku do końca jest spójne i sensowne. Nic więcej nie trzeba mówić- trzeba przeczytać!

Konrad Kowalczyk

Polecam

Doskonała historia! Aż trudno mi uwierzyć, że jest to już 11 tom! Przez wszystkie po prostu przepłynąłem. Zaczęło się niewinnie. Kupiłem dwie pierwsze z myślą, że na nich skończę. Nie myślcie, jak ja, bo na pewno będziecie się mylić. Wciągnie Was jak i mnie! Polecam

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka