Wykorzystaj swój potencjał. Tom 6

Joseph Murphy

Wykorzystaj swój potencjał. Tom 6

6.2

(14 ocen) wspólnie z

3390

 

„Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz w sobie moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie”.

Podświadomość i zapisane w niej wzorce oraz schematy postępowania mają ogromny wpływ na nasze życie i często decydują o powodzeniu lub porażce. J. Murphy uczy, jak oddziaływać na podświadomość, by pracowała na nasz życiowy sukces. Pokazuje, że można myśleć z mocą i wykorzystywać wewnętrzną siłę, aby nie tylko radzić sobie z przeciwnościami, ale też czynić swoje życie bogatszym i bardziej satysfakcjonującym.

MOŻESZ STAĆ SIĘ TYM, KIM CHCESZ.

J. Murphy to autor wielu książek, programów i audycji radiowych na temat duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. Jego prace stały się poradnikami życiowymi wszech czasów. Jego sztandarowe dzieło Potęga podświadomości, dotyczące procesów psychicznych zachodzących poza naszą świadomością, stało się światowym bestsellerem.

Rebis
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-751-0199-7

Tytuł oryginalny: Maximize Your Potential Through The Power of Your Subconscious Mind for an Enriched Life

Liczba stron: 312

Rebis

Format: 128x210mm

Cena detaliczna: 33,90 zł

Tłumaczenie: Piotr Turski

Komentarze nie są potwierdzone zakupem