W zachwycie o odbycie

Jonas Kinge Bergland, Kaveh Rashidi

W zachwycie o odbycie

34,99 zł

2252

 

Kaveh Rashidi i Jonas Kinge Bergland to dwóch norweskich lekarzy, którzy podjęli się zagadnienia najbardziej tajemniczej części ludzkiego ciała. W sposób humorystyczny, jednak z bardzo rzetelną i naukową wiedzą wyjaśniają wiele zagadnień dotyczących, budowy odbytu, najpopularniejszych chorób występujących zarówno u dzieci jak i dorosłych, profilaktyki oraz sposobów dbania i właściwej higieny.

Buchmann
Oprawa miękka

Buchmann

Cena katalogowa: 34,99 zł

Artur Nowak

GENIALNA

Genialna !! Uwielbiam ich poczucie humoru. W połączeniu z konkretnymi wiadomościami i wiedzą naukową jest to nie tylko lekka lektura do poczytania, ale również źródło wiedzy. Myślę, że przydałoby się każdemu poznać te istotne fakty. Polecam

Dawid S

Humorystyczna

Humor w książce jest specyficzny i być może nie każdemu przypadnie do gustu. Muszę przyznać, że niektóre fakty bardzo mnie zaskoczyły. Konkretna i rzeczowa, a co najważniejsze nie czyta się jej jak encyklopedii.

Kamil Bocian

Rozrywkowy poradnik

Poradnik do którego trzeba podejść z przymrużeniem oka. Można uznać za źródło wiedzy, ale dla mnie bardziej to forma rozrywki, szczególnie gdy jednym z autorów jest co prawda lekarz, ale i stand-uper.

Cena pakietu

74,89 zł

4646

Cena pakietu

74,89 zł

4646

Cena pakietu

84,89 zł

5246