Uwierz w Mikołaja

Magdalena Witkiewicz

Uwierz w Mikołaja

39,90 zł

2484

 

Jedna świąteczna opowieść, wiele historii i wiele marzeń do spełnienia.

Pragnieniem Agnieszki jest spędzenie Wigilii wspólnie z babcią w jej domku w samym środku lasu, dlatego kobieta pakuje się w samochód i jedzie. Niestety nie zastaje babci w domu, a śnieżna noc odcina ją od cywilizacji. Ku jej zdziwieniu przez zaspy mknie do niej święty Mikołaj.

Zosia ma pięć lat i jej świątecznym marzeniem jest mieć ogromną choinkę z mnóstwem prezentów. Czy jej Wigilia w tym roku będzie wyjątkowa?

Robert jest policjantem. Fakt, że jest singlem od razu przeświadcza, że zostanie wpisany na służbę w świąteczny wieczór.

Wigilię samotnie spędza również starszy pan z długą siwą brodą, który twierdzi, że wcale mu to nie przeszkadza. W przeciwieństwie do jego towarzyskiej żony woli samotność i trzyma ludzi na dystans.

Czy wiara w świętego Mikołaja pozwoli spełnić najskrytsze marzenia, a świąteczny czas stanie się wyjątkowy?

Filia
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-807-5916-9

Liczba stron: 408

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Maja Ożóg

Magiczna

Magiczna książka! Wprowadza w świąteczny nastrój, wzrusza, sprawia radość czasem nawet wkurza. Jest niezwykła, często skłania do refleksji. Koniecznie przeczytaj!

Kaśka

Radość z małych rzeczy

Kilkoro bohaterów, każda historia inna. Wszystkie razem wzięte wyjątkowe i przepiękne. Postacie jakie spotykamy w swoim życiu na codzień, uczą nas że w życiu trzeba marzyć i te marzenia spełniać, a przede wszystkim szukać radości w drobnych rzeczach!

Krystyna Walankiewicz

Uwierz w Mikołaja

Magdalena Witkiewicz to moja ukochana autorka. Uwielbiam i pochłaniam każdą jej książkę. "Uwierz w  Mikołaja" to fantastyczna opowieść wprawiająca w nastrój świąteczny. Myślę, że będę do niej wracać co roku o tej porze.